|   On-line: 21

Radomiak z Olimpią podsumuje udaną rundę jesienną
Konfrontacją z Olimpią Grudziądz zakończą jedną z najdłuższych rund w historii piłkarze Radomiaka. Pewne jest, że rywalizację Zieloni zakończą na drugoligowym pudle, a kto wie, czy nie będą przewodzić ligowej stawce przez całą zimę. - Wiem, że takie rozwiązania często nakręcają. Naszym celem jest jednak to, żeby na wspomnianej pozycji zakończyć nie jesień, ale cały sezon - podkreśla trener Radomiaka, Dariusz Banasik

Bez względu na wynik niedzielnej konfrontacji, jesienne występy radomian będą uznane jako udane. Rewanż za sierpniową porażkę w Grudziądzu stanowiłby jednak wisienkę na wyjątkowo długiej rywalizacji. Trener Dariusz Banasik, w konfrontacji z Olimpią nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Damiana Jakubika, którego czeka absencja za nadmiar żółtych kartek. Pozostali piłkarze są zwarci i gotowi, żeby udanie podsumować jesienne występy.

Olimpia tymczasem, chcąc utrzymać przed zimową przerwą kontakt ze ścisłą czołówką, musi postarać się o niespodziankę. Bo taką byłaby punktowa zdobycz spadkowicza z I ligi na obiekcie przy Narutowicza. A pewne jest, że będzie o nią walczyła do ostatniej minuty, bo właśnie w kończących spotkania fragmentach team Mariusza Pawlaka często ustalał wynik. Wystarczy wspomnieć dwa trafienia w doliczonym czasie gry wygranego boju z łódzkim Widzewem.

Przedsprzedaż biletów odbywa się w Zielonej Wyspie, a w kasach MOSIR-u bilety będzie można kupić w piątek i sobotę w godz. 15-19. W dniu meczu wejściówki dostępne będą tylko w kasach stadionu od godz. 10.