|   On-line: 58

Radomiak przezimuje na pozycji lidera II ligi!!
Sobotnie wyniki sprawiły, że konfrontacja z Olimpią Grudziądz mogła otworzyć Radomiakowi drogę na szczyt tabeli. Byłoby to najlepsze z możliwych podsumowań futbolowej jesieni w wykonaniu Zielonych. Radomiak nie bez trudu pokonał Olimpię i zimę spędzi na pozycji lidera tabeli!!

ZAPIS RELACJI LIVE:
90'+5' - KONIEC MECZU!!!
90'+4' - kapitalna okazja Rolinca, ale obok...
90'+3' - GOOOOOOOOLLLLL!!!!!!! MAGIA!!! LEO!!!!!! Co za akcja Leo. Zamknął mecz
90' - sędzia doliczył 5 minut
89' - ewidentnie na czas gra Radomiak. Żółta dla Rolinca
87' - rożny dla Radomiaka
86' - Rolinc za Sokoła
85' - gol kontaktowy dla Olimpii. Farfocel, błąd bramkarza. I będą nerwy
80' - stracona bramka nie podłamała Radomiaka. Gospodarze w ataku
78' - dośrodkowanie z rzutu wolnego zamyka Witasik. Zmiana. Filipowicz za Mikitę - chyba trochę zbyt późno
75' - Kaczmarek ogląda żółtą kartkę
72' - gospodarze bliscy strzelenia kolejnej bramki. Olimpia gra bardzo ryzykownie
70' - rzut rożny dla Radomiaka
65' - LEO! 3!
64' - rzut karny dla Radomiaka po zagraniu ręką obrońcy gości
63' - sędzia Lizak ukarał żółtą kartką niegrającego Halucha. Kabaret. Tradycyjny
61' - sędzia Lizak lubi, kiedy jest o nim głośno - żółta kartka dla Sokoła
56' - gorąco na boisku - 3 żółte kartki - Papikyan, Ziętarski i Klabnik
55' - GOOOOOOOOOOLLLLL!!! Sokół wykorzystuje sytuację sam na sam!!!
53' - żółta kartka dla Marca
50' - wysoko nad bramką Karwot. Za moment kapitalna okazja Sokoła, ale strzał zablokowany
48' - żółta kartka dla Wawszczyka
47' - kapitalna okazja Radomiaka i cudem broni bramkarz gości
46' - druga połowa rozpoczęta
45'+2' - Sokół z dwóch metrów nie trafia głową...
45' - dużo nerwowości wprowadza sędzia Lizak
44' - rzut rożny dla Radomiaka
42' - dużo chaosu na boisku. Kilka dziwnych decyzji sędziego
37' - kompletnie bezsensowna decyzja sędziego - wolny dla Olimpii ze skraju pola karnego
32' - Grudniewski bardzo mądrze w obronie
25' - niebezpieczny rzut wolny dla gości
20' - Olimpia trochę odważniej, ale bez efektu
17' - żółta kartka dla Świdzikowskiego
13' - trudną, odchodzącą od bramki piłkę łapie Kochalski
9' - rzut wolny dla Radomiaka ze skraju pola karnego
7' - ładne dośrodkowanie Leo z wolnego, ale nie udało się go zamknąć
4' - GOOOOOOOLLLL!!! Leo nie miał prawa się pomylić!
3' - karny dla Radomiaka!!!
2' - Karwot bardzo wysoko nad bramką
1' - rozpoczęła Olimpia. Już w pierwszej minucie kontrowersja - mogła być czerwona kartka dla gości

RADOMIAK RADOM - OLIMPIA GRUDZIĄDZ 4:2 (1:0)
Bramki: Leandro (4. - karny, 65. - karny, 93.), Sokół (55.) - Witasik (78.), Ziętarski (85.)
Radomiak: Kochalski - Grudniewski, Klabnik, Świdzikowski, Wawszczyk, Leandro, Kaput, Karwot, Makowski, Mikita (79. Filipowicz), Sokół (87. Rolinc)
Olimpia: Muzyk - Ciechanowski, Nakrosius, Witasik, Wawszczyk, Marzec, Ziętarski, Poręba (61. Skibicki), Kaczmarek (79. Gabor), Papikjan, Kita