|   On-line: 38

W Pile też się nie udało, E.Leclerc Radomka Radom w odwrocie
Jedynie na jedną wygraną partię było stać E.Leclerc Radomkę Radom podczas wyjazdowego meczu z Eneą PTPS Piła. To zdecydowanie za mało, zważywszy na fakt, że pilanki zajmowały przed tym meczem ostatnie miejsce tabeli. Teraz miejsce "czerwonej latarni" w Lidze Siatkówki Kobiet zajęły niestety radomianki.

Zespół z Radomia kompletnie nie miał argumentów, którymi mógłby zaskoczyć rywalki z Piły. Właściwie tylko Majka Szczepańska-Pogoda punktowała w ataku, pozostałe siatkarki pozostawały mocno w cieniu. Nie pomagały zmiany, E.Leclerc Radomka Radom był teamem zwyczajnie słabszym od przeciwniczek.

O pierwszej partii, przyjezdne powinny czym prędzej zapomnieć. Kompletnie nie nawiązały walki i set ten przeszedł bez historii.
O tym, że siatkówka kobiet to wciąż sport nieprzewidywalny, przekonał set drugi. Pilanki prowadziły 18:14, żeby zdobyć potem zaledwie dwa punkty a oddać radomiankom 11.

Cóż z tego, skoro potem wszystko wróciło do normy, czyli przewagi PTPS-u. Radomka jeszcze jakoś się trzymała w trzeciej partii, ale w kolejnej, ponownie została zdemolowana i komplet punktów pozostał w Pile.

Porażka ta poskutkowała tym, że E.Leclerc Radomka samodzielnie okupuje ostatnie miejsce w tabeli.
W piątek 7 grudnia, mecz u siebie z innym outsiderem - Energą MKS Kalisz. Może wtedy się uda...

ENEA PTPS PIŁA - E.LECLERC RADOMKA RADOM 3:1 (25:15, 20:25, 25:19, 25:15)
PTPS: Strantzali, Stencel, Azizova, Kaczorowska, Piotrowska, Szpak, Pawłowska (libero)
Radomka: Grabka, Skrzypkowska, Borawska, Szczepańska-Pogoda, Ponikowska, Bałucka, Drabek (libero) oraz Slishanova, Biała, Molenda, Kubacka.

GAS

Data: 2018-12-03 18:28:06 | Kategoria: Siatkówka / Ekstraklasa | Odwiedzin: 1047