|   On-line: 38

Broń Radom i Energia Kozienice odpały z Pucharu Polski
Broń Radom nie dała rady na wyjeździe z Polonii Warszawa i przygodę z Pucharem Polski zakończyła na pierwszej rundzie, na szczeblu województwa mazowieckiego. Rozgrywki te "z głowy" ma już też Energia Kozienice, która przegrała przed własną publicznością z Legionovią Legionowo.

Kozieniczanie nie sprostali wyżej notowanemu przeciwnikowi. Legionowia wyszła na prowadzenie niedługo przed przerwą, podwyższyła wynik pod koniec drugiej połowy, a ustaliła kilka minut przed końcem meczu. Energia zdołała odpowiedzieć tylko jednym golem, autorstwa Piotra Czerwińskiego.

Broń zagrała, a właściwie rozpoczęła mecz w mocno eksperymentalnym składzie. Przez pierwszą połowę nie stworzyła żadnej sytuacji podbramkowej, a Polonia wykorzystała błąd obrony gości i objęła prowadzenie.
Kiedy nieco ponad 20 minut przed końcem na 2:0 podwyższył Krystian Pieczara, wydawało się, że jest po meczu. W Broni zaczęli jednak wchodzić na boisko, dotychczasowi podstawowi piłkarze: Adam Imiela, Przemysław Śliwiński, Przemysław Nogaj i znacznie podwyższyli jakość całego zespołu. Wystarczyło to jednak tylko do zdobycia honorowej bramki, którą z rzutu karnego zdobył Adam Imiela. Na wyrównanie zabrakło już czasu.

POLONIA WARSZAWA - BROŃ RADOM 2:1 (1:0)