|   On-line: 25

Radomiak II jeszcze niepewny utrzymania. Oskar rozbił Mszczonowiankę
Drugi zespół Radomiaka przegrał z Wilgą Garwolin aż 0:5 i do ostatniej kolejki będzie musiał bić się o pozostanie w IV lidze. W sobotę Oskar Przysucha rozbił Mszczonowie Mszczonowiankę. Energia Enea Kozienice zremisowała ze Zniczem II Pruszków, a Pilica Białobrzegi zaaplikowała aż siedem goli w Falęcicach LKS-owi Promna

W meczu z Wilgą Garwolin Zieloni już w pierwszych kilkunastu minutach stworzyli kilka groźnych akcji, po których mogły paść bramki. Brakowało jednak skuteczności, podobnie jak w dalszych fragmentach meczu.

W Mszczonowie bramki padały dopiero po przerwie, ale ich większość, ku uciesze trenera Pawła Góraka i fanów teamu z Przysuchy, strzelili piłkarze Oskara! Kwadrans wystarczył na ustrzelenie klasycznego hat tricka przez Tomasza Janiszewskiego.

Energia prowadziła z rezerwami Znicza już 3:1, ale ostatecznie ekipy podzieliły się punktami. Nie było niespodzianki w Falęcicach, gdzie Promna zmuszona była uznać wyższość Pilicy. Aż sześć goli dla tych ostatni strzelił Damian Sanisławski.

RADOMIAK II RADOM - WILGA GARWOLIN 0:5 (0:2)