|   On-line: 136



 
Piotr Stefański jednak w Prochu Pionki?
Szukający nowego klubu Piotr Stefański z Broni Radom, wylądował tym razem w Prochu Pionki. Zagrał zresztą w zwycięskim sparingu z Powiślakiem Końskowola, ale o tym czy zasili zespół trenera Roberta Rogali, zadecydują najbliższe dni.


Mecz z Powiślakiem był dla Prochu dodatkową grą kontrolną, bo jak głosi stara piłkarska prawda - "żaden trening nie zastąpi meczu". Zaistniała też możliwość sprawdzenia w pionkowskiej drużynie Piotra Stefańskiego, który tego lata zwiedził już sporo klubów, ale w żadnym nie zdołał przekonać trenerów i włodarzy na tyle, że akceptując warunki finansowe, zdecydowaliby się podpisać z nim umowę.

Piłkarz Broni Radom był już zresztą jedną nogą w Pilicy Białobrzegi, ale pojechał jeszcze na testy do Wisły Sandomierz, gdzie nabawił się urazu kolana. Pilica nie zaryzykowała i do porozumienia ze Stefańskim ostatecznie nie doszło. Czy dojdzie w Prochu? Odpowiedź ma być znana w ciągu kilku najbliższych dni.

Przeciwko Powiślakowi, podopieczni Roberta Rogali rozegrali dobre spotkanie, a po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Joel Tata Nsah (na zdjęciu), który wydaje się być pewniakiem w ataku drużyny. Ważniejsze jednak, że gra zespołu z Pionek zaczyna się coraz bardziej zazębiać, a to ważne w kontekście sporych zmian kadrowych jakie zaszły w tej ekipie przez ostatni miesiąc.

PROCH PIONKI - POWIŚLAK KOŃSKOWOLA 3:1 (1:1)
Bramki:
Tata Nash (40.), Bartosiak (85.), Kapusta (87.)

Poleć artykuł swoim znajomym


Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2019-08-07 20:38:40 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga | Odwiedzin: 1779
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Międzynarodowe zmagania tenisowe w Radomiu 05-09-2025
 
. 04-12-2025
 
Radomka zwyciężyła w pierwszym sparingu 04-09-2025
 
Obiekty przy PSP nr 6 będą zmodernizowane 04-09-2025
 
RKT RETURN – Klub, który od ponad 20 lat pisze tenisową historię 04-09-2025
 
Pucharowe niespodzianki w trzeciej rundzie zmagań 04-09-2025
 
Za nami Radom Handball Cup 02-09-2025
 
Integracyjne spotkanie Czarnych na plaży 02-09-2025
 
Radomianie ze zwycięstwami w Meczu Nadziei Olimpijskich 01-09-2025
 
Broń bez punktów na terenie wicelidera tabeli 30-08-2025
 
Radomiak po szalonym meczu wraca z Katowic bez punktów 29-08-2025
 
Poznaliśmy pary III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu 28-08-2025
 
Broń podzieliła się punktami z rezerwami Widzewa 27-08-2025
 
Radomianin w czołówce jednego z najtrudniejszych górskich biegów kraju 26-08-2025
 
Daniel Kwiecień z kolejnym sukcesem 26-08-2025
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl