|   On-line: 21

Piłkarki HydroTrucku idą za ciosem i wygrywają
W drugiej kolejce rozgrywek I ligi kobiet, piłkarki HydroTrucku Radom odniosły zdecydowane, wyjazdowe zwycięstwo na boisku położonym nad rzeką Nil w Kolbuszowej Dolnej. Radomianki pokonały miejscowy Sokół. Obie ekipy kończyły mecz w okrojonych składach. W sumie sędzia pokazała sześć żółtych i trzy czerwone kartki.

Wynik sugeruje, że był to spacerek, ale w rzeczywistości nie było to dla radomianek łatwe spotkanie. HydroTruck znakomicie zaczął jednak zawody, bo już po 10 minutach prowadził 2:0.

W drugiej połowie mecz się zaostrzył, a kiedy gospodynie zdobyły gola na 1:3 próbowały jeszcze odrobić straty. W 76. minucie po przepychankach i niesportowym zachowaniu, Klara Karoń i jedna z zawodniczek Sokoła, opuściły boisko. Za moment po rzucie karnym czerwoną kartkę zobaczyła kolejna piłkarka Sokoła. Aleksandra Szydło wykorzystała "jedenastkę", a potem jeszcze ustaliła wynik meczu i pojedynek zakończył się efektowną wygraną Hydrotrucku.

Po dwóch kolejkach nasz zespół ma komplet punktów i jest wiceliderem tabeli. W następnej kolejce HydroTruck zagra u siebie z Tarnovią Tarnów.

SOKÓŁ KOLBUSZOWA - HYDROTRUCK RADOM 1:5 (0:3)
Bramki: Zielińska (3.), Stasikowska (10.), Karoń (40.), Szydło (78. - karny, 81.) - Telega (56.)
Hydrotruck: Gocel - Sobczak, Golian (70. Stefańska), Barczak, Rosińska, Bińkowska, Stasikowska, Zielińska (65. Szydło), Mazurkiewicz (72. Kosiarska), Chmura (78. Mućka), Karoń.

Data: 2019-08-25 11:25:32 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet | Odwiedzin: 1555