|   On-line: 30

Sokół strzelił, Mazan wygrał
Udany weekend ma za sobą duet piłkarzy wypożyczonych z Radomiaka Radom. Obaj zdobyli komplet punktów w ligowych spotkaniach.

Dla Dominika Sokoła bramka zdobyta w meczu Elany Toruń z Olimpią Elbląg była już czwartym trafieniem w sezonie. Napastnik otworzył wynik spotkania w 27. minucie, gdy wykorzystał zamieszanie w polu karnym. Chwilę wcześniej "Soczi" mógł też zaliczyć trzecią asystę w barwach torunian, jednak jego zagrania nie wykorzystał Filip Kozłowski. Ostatecznie Elana wygrała mecz 2:0, a zawodnik Radomiaka rozegrał 85 minut.

Natomiast FK Pohronie, w którym występuje Peter Mazan, przełamało serię sześciu meczów bez wygranej. Beniaminek słowackiej ekstraklasy ograł AS Trencin, czyli pierwszy klub Mazana. Sytuacja kopciuszka z Pohronia nie jest jednak dobra. Drużyna ta wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów i nie wygrała jeszcze domowego spotkania. Cieszyć może natomiast forma Mazana. Pomocnik zaczynał listopad jako rezerwowy, ale kończy jako pewny punkt drużyny. W czterech ostatnich meczach uzbierał 325 minut. W całym sezonie natomiast w 14 spotkaniach zdobył dwa gole i zanotował asystę.

SZYMON JANCZYK, fot. FK Pohronie

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2019-11-30 23:41:34 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga | Odwiedzin: 1269

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016