|   On-line: 38

Radomiak zakończył rok zwycięstwem
Za nami ostatnia odsłona Fortuna 1. Ligi w tym roku! Na zakończenie rundy Radomiak Radom pokonał GKS Bełchatów, który w naszym mieście nie wygrał od 15 lat

ZAPIS RELACJI LIVE
RADOMIAK RADOM - GKS BEŁCHATÓW 2:0 (1:0)
Bramki:
Michalski (6.), Mikita (49. rzut karny)

Radomiak: Haluch - Abramowicz, Cichocki, Pietrzyk, Jakubik (86' Banasiak) - Kaput, Makowski - Michalski (88' Nowakowski), Leandro (78' Nowak), Mikita - Górski
Rezerwowi: Kochalski - Klabnik, Faraji, Winsztal, Nowakowski, Nowak, Banasiak, Nowosadko

GKS Bełchatów: Niżnik - Wołkowicz, Kołodziejski, Grolik, Grzelak - Małachowski, Czajkowski - Thiakane, Marzec, Biel - Kocyła
Rezerwowi: Lenarcik - Magiera, Szymorek, Sierczyński, Golański, Putin, Flaszka, Bartosiak, Mas

94' KONIEC MECZU!
93' - Pietrzyk faulowany, kartka dla Kocyły.
90' - Cichocki z żółtą kartką, szansa dla gości na dośrodkowanie, jednak łapie Haluch.
88' - Niecelny strzał Abramowicza był okazją do... debiutu. Kuba Nowakowski zmienia Mateusza Michalskiego.
86' - Banasiak za moment zmieni kontuzjowanego Jakubika.
83' CZERWONA KARTKA! Thiakane brutalnie faulował Jakubika...
79' - Damian Nowak zastępuje Leandro.
77' - Bartłomiej Bartosiak wchodzi w miejsce Mateusza Marca.
75' - Róg dla GKSu, bez zagrożenia.
73' - Leandro huknął wysoko ponad bramką.
70' - Golański melduje się nieudanym strzałem z dystansu.
69' - Najpierw niecelny strzał Thiakane, potem zmiana Golanskiego za Czajkowskiego.
67' - Leandro zagrywa na piąty metr... Nieudanie.
66' - Michalski faulowany w kontrze przez Kołodziejskiego. Kartka.
63' - Chwilowa przerwa w grze, uraz jednego z piłkarzy Torfiorzy.
61' - Makowski w mur.
60' - Leandro faulowany przed polem karnym. Będzie szansa...
57' - Podobna akcja Abramowicza i tym razem będzie korner.
56' ABRAMOWICZ!!! Wpadł w pole karne, huknął, piłka otarła się tam chyba o poprzeczkę...
55' - Mogło być groźnie, ale Radomiak zatrzymuje rywali w polu karnym.,
54' Wrzutka w pole karne po faulu na Abramowiczu, lewy obrońca zgrywa głową, ale skiksował Michalski
53' - Prostopadłe podanie pewnie złapane przez Halucha.
52' - Siadło nam trochę tempo gry. Radomiak stara się odebrać piłkę.
49' GOOOOOOOOOOL! Mikita z rzutu karnego, pewnie, po ziemi
47' I już groźnie! Górski powalczył o piłkę z Niżnikiem, domaga się faulu i... jest! Sędzia zmienia decyzję!
46' Gramy! W przerwie zmiana u gości, Bartosz Biel schodzi, wchodzi Dawid Flaszka
47' Jeszcze korner dla radomian. Ale źle wykonany i mamy koniec pierwszej połowy meczu
46' MICHALSKI!!! Makowski strzela, obrońca blokuje, a Michalski dobija wolejem i zmusza Niżnika do udanej, efektownej parady
45' - Obydwie drużyny zaliczyły po nieudanej próbie kontrataku.
43' - Marzec nokautuje Cichockiego i ogląda żółtą kartkę.
42' - Jakubik rzekomo fauluje pod bramką rywala, kibice pozdrawiają PZPN.
41' - Haluch łapie dośrodkowanie, podaje do Górskeigo a ten przegrywa pojedynek z obrońcami.
39' Ależ chaos w polu karnym bełchatowian! Sędzia nie wskazuje jednak na wapno po starciu rywala z Abamowiczem
37' Efektowny strzał Grzelaka! Tuż nad poprzeczką po uderzeniu nożycami.
36' - Będzie korner dla GKS-u. I jeszcze jeden po zablokowanym strzale Małachowskiego.
34' - Senna atmosfera, więc policzyliśmy ilu piłkarzy dzisiaj gra bez term pod koszulkami. Sześciu.
33' - Maciej Górski w polu karnym, nic ciekawego nie zrobił i stracil.
32' - Leandro zszedł z piłką do środka i strzelił nad bramką.
31' - Dwie nieudane próby zagrania w pole karne bełchatowian.
30' - Michał Kołodziejski strzela głową obok bramki.
29' - Niebezpieczny rzut wolny dla gości. Thiakane faulowany przez Kaputa.
27' - Gra wznowiona. Radomiak już w komplecie, wciąż przy piłce i nadal bez groźniejszej sytuacji w ostatnich minutach.
26' - Nieudana akcja Macieja Górskiego, będzie też kartka dla Pawła Czajkowskiego. Po jego faulu na murawie leży Leandro.
24' - Wciąż bez zmian na boisku. Nuda i dominacja Radomiaka.
22' - Goście odpalili pirotechnikę, jest kolorowo!
21' - Zmarnowana okazja, ale Radomiak wciąż przy piłce.
20' - Leandro faulowany z boku pola karnego. Będzie wolny.
19' Groźny strzał! Mikita z dystansu tuż nad poprzeczką.
18' - Radomianie spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.
16' - Thiakane ograł Jakubika, dośrodkowanie... wybija Cichocki.
15' - Jakubik wybija piłkę z własnej szesnastki.
14' - Rzut wolny dla gości, okazja na dośrodkowanie. Wybicie i... kolejny wolny.
13' - Auty na wysokości pola karnego bełchatowian nie przyniosły zagrożenia.
12' - Próba zagrania Abramowicza w pole karne zablokowana.
11' - I jest strata, ale CIchocki był faulowany we wlasnym polu karnym, więc udało się wyjść z tego obronną ręką.
10' - Zieloni kontrolują mecz, ale rywale wysoko pressują.
9' - Trwa oblężenie. Mikita po ziemi, obok słupka.
8' Kolejna okazja Michalskiego! Strzał sprzed pola karnego tym razem wysoko nad poprzeczką
7' - Pietrzyk nie zdołał zatrzymać Thiakane, ale jego strzał pewnie łapie Haluch.
6' GOOOOOOOOOOL!!! Michalski zszedł do środka, strzelił, a błąd popełnił bramkarz GKS-u!
5' - Leandro z agresywną wrzutką, Niżnik zbija na róg.
4' - Raz jeszcze korner po zablokowanym dośrodkowaniu.
3' - Po obu stronach faule w środkowej strefie boiska.
2' - Makowski huknął potężnie, ale wysoko nad bramką.
1' - Róg dla radomian po centrze Abramowicza.
1' GRAMY! OD ŚRODKA PIŁKARZE GOŚCI, DZIŚ NA ZIELONO-CZARNO. RADOMIAK KLASYCZNIE, ZIELONO-BIAŁO
12.40 - Warto przypomnieć, że sędzią dzisiejszego meczu jest Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.
12.35 - Piłkarze wychodzą na murawę!
12.30 - Sektor gości się dziś wypełni. Do Radomia przyjechało 300 kibiców Torfiorzy.
12.25 - W zespole gości natomiast za Mariusza Magierę Michał Kołodziejski.
12.20 - Zaczynamy relację! Znamy już składy, w zespole Zielonych Meika Karwota zastąpił Mateusz Michalski.
08.00 - Witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Radomiaka z GKS-em Bełchatów! Jak "Zieloni" zakończą udany rok? Spotkanie rozpocznie się o godz. 12.40.

SZYMON JANCZYK

Data: 2019-12-01 08:00:15 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga | Odwiedzin: 1783

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024