|   On-line: 24

Udany sprawdzian Cerrad Enea Czarnych Radom w Warszawie
Ekipa Cerradu Enea Czarni Radom zanotowała udany sprawdzian na parkiecie wicelidera PlusLigi - Vervy Warszawa Orlen Paliwa. Podopieczni Roberta Prygla pokonali wicemistrzów Polski 3:2.

Na osiem dni przed inauguracją drugiej części sezonu szkoleniowiec radomskiego zespołu nie mógł skorzystać z usług wszystkich swoich zawodników. Do Warszawy nie pojechali słoweńscy siatkarze: kapitan Dejan Vincić oraz Alen Pajenk. Obaj zawodnicy dostali kilka dni wolnego po turnieju eliminacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Berlinie. Z kolei na delikatny uraz narzeka środkowy radomskiego zespołu, Michał Ostrowski. Mecz w Warszawie lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, którzy wygrali premierową odsłonę 25:15. W tym samym stosunku punktów zakończyła się kolejna partia, którą tym razem na swoje konto zapisali Cerrad Enea Czarni Radom.

Po trzecim secie Wojskowi objęli prowadzenie w meczu. Zespół Roberta Prygla wygrał trzecią partię 25:23. W czwartym secie VERVA Warszawa Orlen Paliwa zwyciężyła 25:20, doprowadzając tym samym do piątego seta. Wynik tie-breaka decydował się po walce na przewagi, z której zwycięsko wyszła ekipa Cerrad Enea Czarnych Radom, wygrywając 16:14, a całe spotkanie 3:2.

W niedzielę (19 stycznia) w hali MOSiR-u w Radomiu, przy ul. Narutowicza 9, radomianie podejmą zespół Trefla Gdańsk.

VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA - CERRAD ENEA CZARNI RADOM 2:3 (25:15, 15:25, 23:25, 25:20, 14:16)
Cerrad Enea Czarni Radom:
Kędzierski, Grzechnik, Boruch, Protopsaltis, Sander, Butryn, Ruciak (libero) oraz Masłowski (libero), Filip, Firszt, Włodarczyk.

Data: 2020-01-13 02:17:26 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga | Odwiedzin: 651

Oskar Przysucha zapuntkował na trudnym terenie 13-04-2024

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024