|   On-line: 14 
Football Lab System wprowadzony do Akademii Radomiaka Radom
Pierwsze szkolenie trenerów Akademii Radomiaka Radom, będące pierwszym punktem wprowadzania stosowanego przez najlepszych systemu Football Lab System, już się odbyło. – Nie wymyślamy niczego nowego, a korzystamy ze sprawdzonych wzorców. Football Lab System będzie obowiązywał w całej Akademii, dlatego konieczność zapoznania z nim naszych trenerów. Po prostu powielamy to co się sprawdziło w najlepszych klubach Europy – podkreśla Damian Aderek, dyrektor Akademii Radomiaka Radom.


Zawodników na najwyższym poziomie, poza talentem i wrodzonym geniuszem, charakteryzuje bardzo wysoki poziom fundamentów gry. Zawodnicy ci wyposażeni są w niezwykłe umiejętności techniczne, które potrafią wykorzystać pod presją przeciwnika, są bardzo dobrze przygotowani pod kątem motorycznym, są silni psychicznie (bardzo pewni siebie, cechuje ich wysoka koncentracja i opanowanie) i to co również jest bardzo ważne posiadają wysoką inteligencję piłkarską, szybko adaptują się do zmieniających się warunków gry, niezależnie od przyjętego modelu gry, są kreatywni i szybko podejmują właściwe decyzje.

Football Lab System oferuje kompleksową pracę nad podstawowymi fundamentami gry. Kompleksowa praca nad powyższymi fundamentami pozwala na stabilny i harmonijny rozwój zawodnika. Football Lab to kompleksowy system szkolenia, którego głównym celem jest stworzenie zawodnikowi optymalnych warunków do rozwoju oraz wyposażenie go w niezbędne fundamenty gry, takie jak technika, taktyka, motoryka i przygotowanie mentalne na perfekcyjnym poziomie.

Football Lab to organizacja, w której najważniejsza jest jakość szkolenia. Kadra to zespół wykwalifikowanych trenerów z międzynarodowym doświadczeniem. Football Lab to trening, w którym praktyka prowadzi do perfekcji.
Urozmaicone i ciekawe zajęcia odbywają się w małych grupach i są jak najbardziej zbliżone do warunków meczowych. System stworzony został przez interdyscyplinarny zespół ekspertów i jest na bieżąco rozwijany przez trzy ściśle ze sobą współpracujące organizacje, specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach treningu piłkarskiego:

1.SKILLS BOX to unikalny i skuteczny program nauki i doskonalenia umiejętności technicznych i taktycznych na każdym poziomie szkolenia.
System stworzony został przez międzynarodowych specjalistów na bazie kilkunastu lat doświadczeń. Stopniowanie presji i zmienne formy treningu pozwalają w skuteczny sposób przygotować zawodników do wykorzystania umiejętności techniczno-taktycznych w meczu, bez obniżenia jakości mimo presji czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia.

2.MENTALFOOTBALL SYSTEM to unikalny i kompletny program przygotowania mentalnego. Oferujemy najwyższy światowy standard pracy wykorzystywany w procesie szkolenia reprezentacji narodowych, związków sportowych oraz klubów ekstraklasy i niższych lig. Jesteśmy praktykami z rekomendacjami i certyfikatami pozwalającymi wykorzystywać najnowsze trendy w dziedzinie badań w praktyce.

3.BODY4FOOTBALL - kompleksowy system przygotowania motorycznego. Trening funkcjonalny dopasowany do specyfiki gry w piłkę nożną. System tworzony jest przez polskich i międzynarodowych specjalistów z zakresu treningu motorycznego.

Każda z organizacji skupiając się na specyfice piłki nożnej oraz mająca na uwadze kompleksowy rozwój piłkarza stworzyła wycinek systemu w danej dziedzinie. Eksperci FOOTBALL LAB, SKILLS BOX, MENTALFOOTBALL oraz BODY4FOOTBALL na bieżąco współpracują rozwijając FUNDAMENTY ROZWOJU ZAWODNIKA zgodnie z kierunkiem rozwoju piłki nożnej oraz wymaganiom jakie dyscyplina będzie stawiała piłkarzom w przyszłości.

Poleć artykuł swoim znajomymChcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2020-08-09 11:54:29 | Kategoria: Piłka Nożna / | Odwiedzin: 588
 
W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016


Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY 24-09-2020
 
Maciej Świdzikowski: - Warto stawić czoła wszelkim przeszkodom 24-09-2020
 
Remis w konfrontacji dwóch powiatowych rywali 23-09-2020
 
Mocne przełamanie Mogielanki Mogielnica 23-09-2020
 
Zgłoś się do Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego 23-09-2020
 
Marcin Parowicz mistrzem wiedzy o futbolu! 23-09-2020
 
MPP: Pilica Białobrzegi w efektownym stylu dołączyła do grona ćwierćfinalistów 22-09-2020
 
Łukasz Wiech i Mateusz Radecki piłkarzami Radomiaka! 22-09-2020
 
Wiktoria Chmielewska z triumfem w mistrzostwach Mazowsza 22-09-2020
 
Możesz się zgłosić do międzynarodowego memoriału 22-09-2020
 
Wyjątkowy Memoriał Alfonsa Wicherka za nami 22-09-2020
 
Wyborne otwarcie sezonu siatkarek E. Leclerc Moya Radomka Radom! [GALERIA] 21-09-2020
 
AT Masters drugą drużyną w Talentiadzie 2020! 21-09-2020
 
Radomskie mistrzostwa lekkoatletycznych nadziei przeszły do historii 21-09-2020
 
Cerrad Enea Czarni Radom polegli z Treflem Gdańsk [GALERIA ZDJĘĆ] 20-09-2020
 Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl