|   On-line: 22

IV liga - Zamłynie Radom wiceliderem, Pilica triumfuje. Pozostali polegli...
Fatalnie rozpoczął ósmą kolejkę IV ligi Proch Pionki, który już do przerwy przegrywał z Mszczonowianką Mszczonów 0:3, a skończyło się na 1:5. Na wyjeździe przegrali także piłkarze Mazowsza Grójec. Pomimo wzmocnienia sześcioma graczami z pierwszego zespołu, rezerwy Radomiaka zmuszone były uznać wyższość Pilicy Białobrzegi. Zamłynie Radom stoczyło pasjonujący bój z Wilgą Garwolin!

O meczu Prochu fani i zawodnicy teamu z Pionek będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. - Tymczasem przed nami tak trudny mecz, że przed jego rozpoczęciem, biorę punkt w ciemno - mówił Piotr Pluta z Zamłynia Radom. Dotychczasowego wicelidera radomianie zaskoczyli jednak dojrzałością w defensywie, a gdy nadarzyła się okazja, w pierwszych dwóch kwadransach kąsali go niemiłosiernie. Nic dziwnego, że zgarnęli komplet punktów!

Aż siedem goli padło w pojedynku Pilicy Białobrzegi z rezerwami Radomiaka. Zieloni, z racji, że jutro pierwsza drużyna nie zagra swojego spotkania, mogli wzmocnić skład kilkoma graczami. I do przerwy prowadzili. Białobrzeżanie jednak w drugiej odsłonie zaprezentowali się bardziej dojrzale, nie tylko zniwelowali różnicę goli, ale to do nich należało ostatnie słowo!

PROCH PIONKI - MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW 1:5 (0:3)
Bramki:
Orczykowski (80.) - Cudny (2., 34., 68.), Pociech (37.), Ogłoziński (59.)
Proch: Wnukowski - Kapusta, Jaroszek, Jaworski, Pisarski, Janiszewski, Skałbania, Rak, Siwahla, Leśnowolski, Szczepański.

ZAMŁYNIE RADOM - WILGA GARWOLIN 4:2 (2:1)
Bramki:
Barzyński (15.), Midziołek (29., 73.), Woźniak (65. - z rzutu wolnego) - dla Zamłynia
Zamłynie: Kołodziejski - Szary, Moskwa, Chudziński, Woźniak, Nowocień, Kubica, Lech, Midziołek, Barzyński, Szubiński.

PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI - OSKAR PRZYSUCHA 6:1 (3:0)

HUTNIK HUTA CZECHY - MAZOWSZE GRÓJEC 1:0 (0:0)
Bramka:
Sybilski (61.)

PILICA BIAŁOBRZEGI - RADOMIAK II RADOM 4:3 (2:3)
Bramki:
Kucharczyk 2, Niedziela, Gliński - Ebwelle 2, Sokół

POGOŃ II SIEDLCE - KS WARKA, niedziela, godz. 11

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024