|   On-line: 20

HydroTruck Radom bliski sprawienia sensacji w Ostrowie Wielkopolskim
Skazywany na pożarcie HydroTruck Radom, pokazał w wyjazdowym meczu ze Stalą Ostrów Wielkopolski niesamowity charakter i wielka szkoda, że przegrał po dogrywce. Brawa za walkę, za ambicję, za determinację - taka postawa musi zostać nagrodzona nie jedną wygraną.

Początkowo niewiele wskazywało na to, że mecz zakończy się horrorem. Stal, głównie za sprawą Chrisa Smitha budowała przewagę i schodziła na przerwę prowadząc 41:29. Najlepsze miało jednak dopiero nadejść...

Radomianie po raz kolejny pokazali, że czego jak czego, ale charakteru im nie brakuje. Niesamowita determinacja sprawiła, że HydroTruck zaczął się zbliżać do rywali, a seria 13:0, pozwoliła mu nawet wyjść na prowadzenie.

Końcówka regulaminowego czasu gry, to już coś niesamowitego. Na kilka sekund przed syreną kończącą czwartą kwartę, Stal prowadziła 80:76, ale faulowany był Brett Prahl. Trafił jeden rzut wolny, drugi spudłował, a po walce pod koszem , piłka znów trafiła do Prahla, który jednak spudłował z półdystansu. Znów kotłowanina, znów zbicie piłki, która tym razem trafiła do Dayona Gryffina, a ten w ostatniej sekundzie trafił za trzy na dogrywkę.

Dodatkowe pięć minut świetnie zaczęli koszykarze HydroTrucku. Wyszli na prowadzenie 87:82, ale niesieni dopingiem gospodarze zanotowali serię 9:0 i ostatecznie wygrali ten niesamowicie zacięty mecz.

STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI - HYDROTRUCK RADOM 94:89 (21:14, 20:15, 20:27, 19:24, d. 14:9)
Stal:
Smith 29 (1), Garbacz 20 (5), Mokros 15 (2), Florence 10 (2), Sobin 5 oraz Ryżek 8, Green 3 (1), Dymała 2, King 2.
HydroTruck: Neal 19 (2), Prahl 18, Griffin 16 (3), Zegzuła 12 (3), Ostojić 6 oraz Piechowicz 14 (4), Kurpisz 4, Wall 0, Stankowski 0, Lewandowski 0.

Data: 2020-09-19 21:09:36 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa | Odwiedzin: 1060

Finał Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 21-03-2024

Przedsmak Euro 2024 w Radomiu już w kwietniu! 21-03-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024