|   On-line: 50

Co raz więcej emocji przy tenisowych stołach
Krzysztof Witerski i Ryszard Głód triumfowali w drugim turnieju Grand Prix Radomia w tenisie stołowym, który organizowany jest przez RTKKF Radom.

W kategorii weteranów przypomniał sobie skuteczną grę wieloletni uczestnik radomskich zawodów Krzysztof Witerski. Już w fazie grupowej swoją spokojną kombinacyjną grą pokonał wszystkich rywali. W najciekawszej grze wygrał z Bogusławem Wróblem 3:2. W fazie pucharowej także kontynuował skuteczną grę. W półfinale pokonał Krzysztofa Wolaka 3:1 a w wielkim finale ograł Stanisława Więcaszka 3:2 (w V secie 11-5). Trzecie miejsce zajął Bogusław Wróbel pokonując Krzysztofa Wolaka 3:1. Dopiero na siódmym miejscu rywalizację zakończył zwycięzca pierwszego turnieju Grzegorz Janek, pokonując w decydującej grze Wojciecha Czekaja 3:1.

W kategorii OPEN zwyciężył Ryszard Głód, pokonując najpierw Oleksandra Litynskyiego 3:0 a w finale Jurija Chalenkę. Decydujący turniej zostanie rozegrany w sobotę, 5 listopada 2022 r. o godz.10.00. tradycyjnie w CKU w Radomiu ul. Kościuszki 7.

W kategorii weteranów zapowiada się zacięta rywalizacja do ostatniej piłeczki, bo o miejsca na podium powalczą zarówno zwycięzcy dwóch rozegranych już turniejów oraz napierający na nich pozostali gracze. Także w kategorii OPEN trudno wskazać faworyta. Dla najlepszych RTKKF w Radomiu ufundował puchary i nagrody rzeczowe.

Przed nami wiosenna odsłona czwartków lekkoatletycznych 08-05-2024

Moya Radomka Radom odkrywa karty. W zespole będzie reprezentantka Polski! 08-05-2024

ROZLA zaprasza na ogólnopolski mityng do Białobrzegów 07-05-2024

Dwa medale Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 07-05-2024

Zawodniczka z TOP5 jednej z klasyfikacjii odchodzi z MOYA Radomka Radom 07-05-2024