|   On-line: 58
 
Enea Wytwarzanie i Cerrad Enea Czarni Radom grają dalej razem
ENEA Wywarzanie, działająca w Grupie ENEA i Cerrad Enea Czarni Radom będą współpracować dalej, a nowa umowa została podpisana na najbliższe trzy lata. Tym samym jeden ze sponsorów strategicznych zostaje w klubie, będzie także obecny w nazwie zespołu występującego w PlusLidze.


Współpraca radomskiej drużyny z działającą w Grupie Enea Eneą Wytwarzanie rozpoczęła się w 2018 roku. Po roku wspólnych działań Enea stała się sponsorem subtytularnym. Obecna umowa jest pierwszą, która została zawarta na okres trzech lat.

– Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że zarząd Enei Wytwarzanie po raz kolejny podjął decyzję o kontynuowaniu współpracy z naszym klubem. Wysokie wyniki wartości mediowych jakie osiąga marka Enea w trakcie naszej współpracy, poskutkowały przedłużeniem umowy na kolejne trzy sezony. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego strategicznego sponsora oraz zaufanie jakim obdarzyła nas Enea, bo da nam to długofalową stabilizację w funkcjonowaniu klubu i stworzy możliwości budowania lepszej drużyny. Jestem przekonany, że przy wsparciu takiego partnera jak Enea, nasza drużyna zyska więcej energii i mocy w kolejnych meczach Plus Ligi! – powiedział Dariusz Fryszkowski, prezes WKS Czarni Radom.

– Od kilku lat, nie tylko z wielką uwagą śledzimy poczynania siatkarzy Enei Czarnych Radom, ale też się w te poczynania angażujemy. Zawierane przez nas umowy sponsoringowe to nie tylko wspieranie klubu, ale też promowanie Radomia i regionu radomskiego i oczywiście doskonałe promowanie naszej spółki. Świadczą chociażby o tym wyniki badań efektywności sponsoringowych sporządzane przez niezależną firmę. Biorąc to wszystko pod uwagę i mając w tej sprawie za sojusznika pana posła Marka Suskiego, przewodniczącego Sejmowej Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych, zdecydowaliśmy się nie tylko na kontynuowanie współpracy w roli sponsora, ale także na podpisanie umowy na okres trzech lat. Mamy przekonanie, że pozwoli to klubowi Cerrad Enea Czarni Radom na budowanie coraz lepszego zespołu, który przyniesie nam wiele powodów do radości. Umowa zawiera również zapisy dotyczące organizowania przez klub turniejów dla dzieci i młodzieży. To dodatkowa, ale jakże ogromna wartość – stwierdził Jan Mazurkiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie do spraw korporacyjnych.

– Gratuluję zarówno klubowi jak i Enei Wytwarzanie podpisania kolejnej umowy sponsoringowej i to w takim wymiarze i kształcie. Świadczy to o dobrym zrozumieniu znaczenia roli, jaką mogą pełnić spółki Skarbu Państwa we wspieraniu sportu i to zarówno na poziomie profesjonalnym, jak i dzieci i młodzieży. Pragnę podkreślić, że Enea Wytwarzanie wspiera także wiele innych klubów sportowych, w tym w Kozienicach czy w Radomiu, a także jeszcze dwie drużyny grające na najwyższym poziome rozgrywkowym – Radomiaka i Moya Radomka Lotnisko Radom. Jestem przekonany, że bez tej współpracy sport w Radomiu i w regionie radomskim nie byłby na tak wysokim poziomie, a kibice nie mieliby możliwości podziwiania podczas meczów najlepszych zawodników w Polsce. Oby ta współpraca nadal trwała i nadal się rozwijała – powiedział poseł na Sejm RP Marek Suski, przewodniczący Sejmowej Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych.

Data: 2022-11-25 15:02:11 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga | Odwiedzin: 467
 

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Dobry występ Broni Radom na tle drugoligowca z Pruszkowa 25-01-2023
 
Grecki pomocnik w Radomiaku Radom 24-01-2023
 
Piłkarze Skaryszewianki wrócili po pracy 24-01-2023
 
Siatkarskie oraz piłkarskie środowisko poniosło dużą stratę 24-01-2023
 
Lekkoatleci podsumowali wyjątkowy rok 23-01-2023
 
Moya Radomka Lotnisko Radom porażką otworzyła nowy tydzień... 23-01-2023
 
Podwójny sprawdzian Radomiaka na finał tureckiego obozu 19-01-2023
 
Kto zbuduje boisko przy ZSZ im. Hubala? 19-01-2023
 
Czwarta porażka HydroTrucku Radom w Suzuki 1. Lidze 18-01-2023
 
LKS Promna ze zmianami kadrowymi trenuje przed rundą wiosęnną 18-01-2023
 
Ciekawe wyzwanie Marcina Skoniecznego 18-01-2023
 
KS Warka królem zimowego polowania w okręgówce? 17-01-2023
 
Pomocnik Radomiaka ma rundę z głowy... 17-01-2023
 
KS Warka rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej 17-01-2023
 
Brązowy medal tenisisty AT Masters podczas Mistrzostw Polski skrzatów 17-01-2023
 Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl