|   On-line: 38

Nowy snajper Radomiaka już strzela...
Co prawda, w drugim sparingu rozegranym podczas obozu w Turcji piłkarze Radomiaka Radom przegrali 2:3 z Fotbal Club Botoșani z Rumunii, ale pierwsze trafienia po zakontraktowaniu - i od razu dwa - dla teamu prowadzonego przez Mariusza Lewandowskiego zdobył Leonardo Rocha.

W 22. minucie Leonardo Rocha wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, wykorzystując dośrodkowanie Luisa Machado. Trzy minuty później nowy piłkarz Radomiaka, ponownie głową pokonał bramkarza Rumunów, tym razem strzelając po asyście Damiana Jakubika. W sumie snajper przebywał na placu gry godzinę.

W drugiej połowie, po dominacji Zielonych w pierwszej części gry, mecz się wyrównał, a po zmianach w radomskiej drużynie, FC Botoșani zdobyło dwa gole i wygrało spotkanie 3:2.

Dawid Abramowicz i Leandro nie zagrali z powodu przeziębienia, Filipe Nascimento jest kontuzjowany, zaś Daniel Łukasik i młodzi zawodnicy obserwowali mecz z wysokości trybun. Dominik Sokół tym razem mecz spędził na ławce rezerwowych.

W czwartek, na dzień przed zakończeniem obozu w Turcji, Radomiak zagra dwa sparingi. Najpierw zmierzy się z Alemannią Aachen z Niemiec, a później z Neftchi Fargona z Uzbekistanu.

RADOMIAK RADOM - FOTBAL CLUB BOTOSANI 2:3 (2:1)
Bramki:
L. Rocha (22., 25.) - Șeroni (35.), Florescu (63.), Roman (73.)
Radomiak: Kobylak (65. Posiadała) - Jakubik, Justiniano, R. Rossi, Cestor (75. Cichocki), Luizao (75. Nowakowski), Donis (46. Cele), Chico Ramos (46. Alves), Machado (70. Cayarga), Semedo (65. Pik), L. Rocha (60. Sarmiento).
Data: 2023-01-14 18:52:25 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa | Odwiedzin: 1276

Patryk Jakubczyk wzmocnił Broń Radom 16-07-2024

Leo Legenda jedzie na festiwal! 16-07-2024

Damian Winiarski wrócił do Broni Radom 15-07-2024

Sneakersy niskie czy wysokie – które wybrać?

15-07-2024

Damian Żarłok grającym trenerem Ruszcovii Borkowice 14-07-2024

Dariusz Mortka grającym trenerem KS Błotnica 14-07-2024

Transferowy hit w Broni i porażka ze Stalą SW 13-07-2024

Remis Radomiaka z Motorem w ostatnim sprawdzianie przed ligą 12-07-2024

Poznaliśmy pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego 12-07-2024