|   On-line: 33

Czarni Radom bez punktów w starciu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle
Jednego seta Cerrad Enea Czarni Radom ugrali, ale pozostałe trzy i komplet punktów zgarnęła Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Radomski team wciąż pozostaje bez zwycięstwa w hali Radomskiego Centrum Sportu.

Trzeba przyznać, że poza partią otwarcia, w której zostali zdemolowani, Czarni postawili się utytułowanemu przeciwnikowi. Drugiego seta zdołali nawet wygrać, ale na więcej tego dnia nie było ich stać.

W trzeciej odsłonie widowiska, ZAKSA znów uporządkowała swoją grę i może niezbyt wysoko, ale pewnie rozstrzygnęła ją na swoją korzyść.

Czarni spróbowali jeszcze w czwartym secie. Co prawda długo przegrywali, ale zdołali doprowadzić do stanu 23:23. Mieli nawet piłkę w górze, żeby wyjść naprowadzenie, ale dwa ostatnie punkty padły jednak łupem przyjezdnych.

MVP spotkania wybrany został atakujący ZAKSY Bartłomiej Kluth.

CERRAD ENEA CZARNI RADOM - GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 1:3 (10:25, 25:22, 22:25, 23:25)