|   On-line: 38

Decathlon V liga: Remis Promnej, Drogowiec zrobił, co do niego należało!
Ciężko wchodzą piłkarze LKS Promna w wiosenną rywalizację - po porażce w pierwszej tegorocznej kolejce tym razem wywalczyli tylko jeden punkt w Żyrardowie. Lider Decathlon 5. Ligi - Drogowiec Jedlińsk bez problemu pokonał u siebie Naprzód Skórzec.

Drogowiec inaugurował wiosnę przed własną publicznością i zrobił to bardzo udanie. Co prawda warunki do gry były bardzo ciężkie, bo pół godziny przed meczem, nad Jedlińskiem zaczął padać ulewny deszcz, ale gospodarze i tak poradzili sobie świetnie.
Już na samym początku, najprzytomniej w zamieszaniu podbramkowym zachował się grający trener Dariusz Mortka i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki. Potem miejscowi kontrolowali grę kilka razy zagrozili bramce gości, aż niedługo przed przerwą uwieńczyli przewagę golem autorstwa Oskara Miturskiego.

Kwadrans przed końcem, drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał defensor Drogowca Kacper Nowakowski, ale i tak chwilę później było 3:0. Co prawda na raty, ale rzut karny wykorzystał Mykola Kharchuk.
Goście zdobyli honorowego gola w przedostatniej minucie, kiedy również "z wapna" trafił Michał Mruz.

DROGOWIEC JEDLIŃSK – NAPRZÓD SKÓRZEC 3:1 (2:0)
Bramki:
Mortka (6.), Miturski (41.), Kharchuk (79. - karny) - Mruz (89. - karny)
Drogowiec: Samb (82. Goliński) - Nowakowski, Kobza, Mortka, Wasilewski, Kołodziejczyk (80. Golec), Woźniak, Lech, Dobosz (60. K. Wojciechowski), Kharchuk, Miturski (87. F. Wojciechowski).

ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW – LKS PROMNA 1:1 (1:1)
Bramki:
(karny) – Pastusiak (45.)

Data: 2023-03-25 15:06:19 | Kategoria: Piłka Nożna / 5 liga | Odwiedzin: 1674

Siatkarka Radomki nie zagra już w TauronLidze 18-04-2024

Ruta w finale Iame Series Italy we Włoszech 18-04-2024

Martyna Kotwiła powołana na mistrzostwa świata. Powalczy o wyjazd na Olimpiadę! 18-04-2024