|   On-line: 43

Wosztyl.eu Klasa A (grupa II): Sokół gromi, Oronka też na fali
Tym razem na wyjeździe, strzelecką kanonadą popisał się Sokół Przytyk, wygrywając w rekordowym wymiarze w 3. kolejce Wosztyl.eu Klasie A grupie II. Na czele stawki znajduje się jednak Oronka Orońsko, który zwyciężyła trzeci raz z rzędu. Niesamowitego wyczyny dokonała Ruszcovia Borkowice, wygrywając w Odrzywole, w dramatycznych okolicznościach.

Sokół Przytyk pokazał siłę ofensywną w Głuchowie, już do przerwy aplikując pięć bramek. Łącznie, cztery gole zdobył Paweł Czajka, który po przerwie zaliczył klasycznego hattricka.

Ruszcovia przegrywała w Odrzywole już 0:2, a na dodatek bramkarz z Borkowic obronił rzut karny. Pokazała jednak niesamowity charakter, bo kończąc mecz w... siedmiu (dwie czerwone kartki w wyniku dwóch żółtych dla Krzepkowskiego i P. Gila oraz dwie bezpośrednie dla Bińkowskiego i Grzybowskiego) i wygrywając 3:2.
Trzeba jednak dodać, że i Blask grał w poważnym osłabieniu, bo już przed przerwą, "kiera" obejrzał bramkarz Michał Podkowiński, a w wyniku urazów, boisko musieli opuścić Gut i Furmański.

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu odniosła Oronka Orońsko, a jedynego gola na wagę trzech punktów zdobył Konrad Czerepak.

GPSZ GŁUCHÓW – SOKÓŁ PRZYTYK 0:8 (0:5)
Bramki:
Rychlicki (8.), Bełzowski (14.), Sadownik (25.), P. Czajka (31., 51., 80., 90.), M. Czajka (37.)
Sokół: Kolecki - Kot (65. Kacper Kowalczyk), Rychlicki, Czyżykowski, Kamil Kowalczyk (73. Wójtowicz), P. Czajka, Siwek, Bełzowski, Sadownik, M. Czajka (70. G. Soliński), Miturski.

BLASK ODRZYWÓŁ – RUSZCOVIA BORKOWICE 2:3 (2:1)
Bramki:
Wiśniewski, Sułecki - M. Gil (karny), Włodarczyk, Bińkowski
Blask: Podkowiński - Pełka, Bors, Furmański, Wiśniewski, Sułecki, Bojarczuk, B. Rychta, Zając, Ł. Rychta, Gut oraz Rogulski, Gajos, Rzepkowski, Głąb, Krupka.
Ruszcovia: Ciesielski - M. Gil, M. Fidos, Bińkowski, Krzepkowski, B. Włodarczyk, Grzybowski, Depo, P. Kapusta, Ł. Sapieja, P. Gil oraz Płóciennik, K. Raczyński, Lipiński, J. Sapieja, Tumielewicz.

KS POTWORÓW – ORONKA OROŃSKO 0:1 (0:0)
Bramka:
Czerepak
Oronka: Grzyb - Zepchło, Szczygłowski, Czerepak, Suligowski (Wyrwiński), Fajdek (Drużdżel), Śwircz (Pietralski), Siwak (Orłowski), Patyna (M. Czarnecki), K. Czarnecki, Stańczyk (Putin).

KS LESZNOWOLA – CHOJNIAK WIENIAWA 2:0

MKS WYŚMIERZYCE – GKS STROMIEC 1:2

ORZEŁ GIELNIÓW – POWAŁA TACZÓW 6:0

Pauzuje LKS II PROMNA
Data: 2023-09-03 09:33:45 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II) | Odwiedzin: 1391

KP Stanisławice i Gracja II Tczów z awansem z Klasy B 12-05-2024

Oronka Orońsku musi zaczekać, Młodzik Radom idzie po swoje 12-05-2024

KS Warka i Proch Pionki idą już dosłownie łeb w łeb [TABELA] 12-05-2024

Koszmar Pilicy w Mławie. Nie wykorzystała dwóch "jedenastek"... 12-05-2024

Oskar Przysucha znów zwycięski. I to na wyjeździe. Drogowiec z minimalną porażką 11-05-2024