|   On-line: 42



 
Klasa A (grupa II): GKS Stromiec, na razie, poza zasięgiem
Lider tabeli GKS Stromiec rozgromił LZS Magnuszew i zanotował ósme z kolei ligowe zwycięstwo. Hat trickiem popisał się Patryk Szubiński i dołożył do tego jeszcze dwie asysty. Zespół ze Stromca zagrał skutecznie, ale bardzo dobrze wygląda także w defensywie, bowiem wiosną nie stracił żadnej bramki.


Pilica Nowe Miasto męczyła się z Orłem Gielniów. Do przerwy był remis, po zmianie stron gospodarze objęli prowadzenie, a w końcówce jeden z zawodników Orła trafił piłką w słupek. Komplet zwycięstw w rundzie wiosennej odniósł też MKS Wyśmierzyce. W meczu z Powałą Taczów trzy bramki zdobył Adrian Narożnik.

W najciekawszym spotkaniu kolejki GPSZ Głuchów, który jest rewelacją rozgrywek, pokonał Blask Odrzywół i nadal pozostaje w walce o awans do okręgówki. Piłkarze z gminy Grójec w 55 minucie prowadzili już 5:0, ale goście nie poddali się, zdobyli cztery bramki i emocje utrzymywały się do samego końca. Znakomitą formę w tym sezonie prezentuje Andrzej Rogoziński. Już trzeci raz strzelił cztery gole w meczu, a oprócz tego ma na koncie dwa hat tricki i łącznie zaliczył aż 29 trafień.

Zmagająca się z problemami kadrowymi Ruszcovia Borkowice po 20 minutach wyjazdowego meczu z KS Potworów prowadziła 2:0, jednak później było o wiele gorzej. Piłkarze trenera Marcina Mazura zdecydowanie dominowali i zdobyli pół tuzina bramek.

W dwóch spotkaniach wyniki zostały ustalone już przed przerwą. Rezerwy LKS Promna zremisowały z KP Stanisławice i dla obu drużyn były to pierwsze punkty wywalczone w rundzie wiosennej. Natomiast Jaguar Wolanów pokonując KS Lesznowola zanotował czwartą wygraną z rzędu i oddalił się od strefy spadkowej.

GKS STROMIEC - LZS MAGNUSZEW 8:0 (4:0)
Bramki:
Szubiński 3, Dąbrowski, Kucharski, Janduła, Skowroński, Dusiński

PILICA NOWE MIASTO - ORZEŁ GIELNIÓW 3:2 (2:2)
Bramki:
Kwatek, Dworakowski, Dziuba dla Pilicy

MKS WYŚMIERZYCE - POWAŁA TACZÓW 7:3 (3:0)
Bramki:
A.Narożnik 3, K.Narożnik 2, Łysakowski, Dąbrowski dla Wyśmierzyc

GPSZ GŁUCHÓW - BLASK ODRZYWÓŁ 5:4 (3:0)
Bramki:
Rogoziński 4, Parshyn - Bąk, Dziakiewicz, Rychta, Pawłowski

KS POTWORÓW - RUSZCOVIA BORKOWICE 6:2 (2:2)
Bramki:
Kacprzak 2, Pietraszewski, Gmyrek, Dygant, Milczarski - Sapieja, Kołodziejczyk

LKS II PROMNA - KP STANISŁAWICE 1:1 (1:1)
Bramki:
Sowiński - Traczyk

JAGUAR WOLANÓW - KS LESZNOWOLA 4:1 (4:1)
Bramki:
Fituch 2, Bińkowski, Sieradz - Namielski

PP
Data: 2025-04-30 11:02:16 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II) | Odwiedzin: 977
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Antoni Lenart w czołówce Rok Cup Poland w Słomczynie 04-06-2025
 
Przyjmująca ze Szwajcarii w Moya Radomce Radom 01-06-2025
 
Oskar Przysucha i Pilica Białobrzegi bez punktów na wyjazdach 01-06-2025
 
Arka Noego z jubileuszowym występem w centrum Radomia 31-05-2025
 
Energia pokonała lidera. Ważne triumfy Drogowca i Prochu 31-05-2025
 
Radomska Broń uległa Mławiance 31-05-2025
 
Złoto dla tenisistów stołowych Broni 29-05-2025
 
Trwają zapisy do turnieju "Z podwórka na stadiony" 28-05-2025
 
Plan przygotowań Radomiaka do sezonu 2025/2026 27-05-2025
 
Białobrzeski rekord Wiktorii Gadajskiej 26-05-2025
 
Luksiary zakończyły sezon w środku stawki 26-05-2025
 
Jeden punkt Broni w Wikielcu 24-05-2025
 
. 24-09-2025
 
Leandro zakończył strzelanie Radomiaka w sezonie 2024/25 24-05-2025
 
Siatkarskie dwójki rywalizowały w PSP 23 23-05-2025
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl