|   On-line: 22

Broń pokonała Chłopców z Bielan
Piłkarze Broni Radom po raz kolejny udowodnili, że występy przed własną publicznością, co ważniejsze, na boisku ze sztuczną murawą, stanowią dla nich ogromny handicap. Nic dziwnego, że do sobotniego pojedynku z Hutnikiem Warszawa przystąpili i zakończyli go w dobrych nastrojach. Broniarze wygrali 2:0

Tak jak można się było spodziewać, spotkanie Broni i Hutnika było bardzo szybkie i tylko kwestią czasu pozostawało, kto pierwszy strzeli gola. Udało się to w 19 minucie Broni, a konkretnie Michałowi Dolińskiemu, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie od Arkadiusza Oziewicza. Radomianie przetrwali nawet ataki, do których goście rzucili się po stracie bramki i w samej końcówce znów Doliński wykończył składną akcję. W drugiej połowie gole już nie padły i radomianie mieli bardzo udane święta.

BROŃ RADOM - HUTNIK WARSZAWA 2:0 (2:0)
Bramki:
Doliński (19., 45.)
Broń: Młodziński - Noheem, Gorczyca, Kupiec, Budziński, Rdzanek, Kourou, Sałek, Doliński (83. Kobylarczyk), Oziewicz (79. Chudziński), Ciupiński.

RAFAŁ MARTYNIUK

Pozostałe wyniki 21. kolejki: Warta Sieradz - Mazur Karczew 0:0, Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo 0:2, Zawisza Rzgów - KP Piaseczno 1:2, Narew Ostrołęka - Włókniarz Zelów 3:0, Start Otwock - Omega Kleszczów 2:0.

TABELĘ W OPARCIU O WYNIKI POCHODZĄCE Z RADOMSPORT.PL MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ

Czekamy także na Wasze typy do jedenastek kolejki. Możecie przysłać je drogą mailową: redakcja@radomsport.pl bądź dzięki komunikatorowi GG: 5008963

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 07-04-2012 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 4593