|   On-line: 44

Radomiak zapewnił sobie awans w derbach
Jeszcze zanim rozpoczął się derbowy mecz, na stadion dotarła informacja, że Kutno zremisowało 1:1, co oznaczało, że Zieloni nawet w przypadku remisu awansują do drugiej ligi! Mecz obfitował w wiele, nie tylko sportowych emocji. Czerwonymi kartkami ukarani zostali Daniel Ciupiński (za oplucie Andrzeja Wójcika) oraz Wojciech Gorczyca. Za zbyt ekspresyjną reakcję z ławki trenerskiej "wyleciał" także Artur Kupiec. Jak podkreślili po meczu gracze Zielonych, ich awans do II ligi nie smakowałby aż tak wybornie, gdyby nie triumf, który przypieczętowali w doliczonym czasie gry!

BROŃ RADOM - RADOMIAK RADOM 0:1 (0:0)
Bramka:
Figiel (90.)
Broń: Młodziński - Noheem, Gorczyca, Kupiec, Budziński, Doliński, Sałek, Oziewicz (87. Teboh), Rdzanek, Ciupiński, Chrzanowski (60. Nogaj).
Radomiak: Skowron - Dubina, Świdzikowski, Ojikutu, Wójcik, Wlazło, Radecki (81. Puton), Figiel, Tarnowski, Kaliszewski, Leandro (75. Wnuk).

Relacja live
90 minuta+4 - koniec meczu
90 minuta_3 - GOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! W ogromnym zamieszaniu jeden z piłkarzy Radomiaka wpakował piłkę do siatki. Był to Marcin Figiel
90 minuta+2 - Puton strzela głową z ostrego kata. Niecelnie.
90 minuta+1 - Wójcik po tańcu w narożniku pola karnego dośrodkowuje. Niecelnie.
90 minuta - sędzia przedłuża mecz o 4 minuty.
89 minuta - Teboh fauluje w ofensywie.
89 minuta - Wnuk nie doszedł do prostopadłego podania Wlazlo.
88 minuta - kontra Broni, ale powstrzymał ją Figiel.
87 minuta - tymczasem na boisko wchodzi Teboh za Oziewicza.
85 minuta - znów przerwa w grze, bowiem kibice Broni wrzucili resztkę serpetyn, które posiadali.
83 minuta - rzut rożny dla Radomiaka. Wrzuca Aleksiej Dubina. Strzela Wójcik i Figiel. Obok bramki.
81 minuta - tym razem na boisko w ekipie Zielonych wchodzi Puton.
79 minuta - Kaliszewski wpadł w pole karne, znalazł się sam na sam z Młodzińskim, ale trafił prosto w niego.
78 minuta - rzut wolny niemal z naroznika pola karnego. Bardzo złe rozegranie i groźna kontra czterech na jednego Broni. Ojikutu wyjaśnił jednak sytuację.
77 minuta - Gorczyca zaatakował prostymi nogami Wnuka. Decyzja mogła być tylko jedna - czerwona kartka.
76 minuta - Tarnowski na 12 metrze. Jego strzał zablokowany przez Gorczycę.
75 minuta - zmiana w Radomiaku. Wnuk za Leandro.
74 minuta - uderzenia Sałka z dystansu. Tuż nad bramką.
74 minuta - Ojikutu próbują długimi podaniami uruchomić Pawła Tarnowskiego. Po raz kolejny "wyrzucają" go za linię boczną boiska.
72 minuta - Kaliszewski uderza z 18 metrów. Po nodze obrońcy minimalnie obok. Rzut rożny, ale czujnie w bramce Paweł Młodziński.
71 minuta - Kaliszewski popędził prawą stroną, ale zatrzymany przez Dolińskiego.
70 minuta - długo trwało opatrywanie Świdzikowskiego, a sędzia zdecydował się ukarać obrońcę Zielonych żółtą kartką.
67 minuta - rożny dla Radomiaka. Wrzuca Dubina. Wybija Młodziński, a w bramce Broni wylądował Świdzikowski.
66 minuta - Rdzanek próbował pominąć drugą linię, ale niedokładnie podał.
65 minuta - walka się zaostrza, ale nie przenosi się no sytuacje bramkowe. Żółta kartka dla Figiela.
60 minuta - zmiana w Broni. Nogaj za Chrzanowskiego.
58 minuta - Figiel był o mały włos od wyjścia sam na sam z Młodzińskim. W ostatniej chwili udanie interweniował Kourou.
57 minuta - Budziński z wolnego w pole karne, ale tam czujnie Skowron.
56 minuta - Kaliszewski dośrodkował, Leandro uderzył głową, ale minimalnie nad bramką.
54 minuta - Leandro znów próbował indywidualnie, ale zaplątał się w dryblingu.
53 minuta - przyspieszył Leandro, uruchomił Tarnowskiego, ale ten powstrzymany przez Rdzanka i Kourou.
52 minuta - tempo gry, w porównaniu do pierwszej połowy znacznie spadło
50 minuta - uderza Kourou z dystansu. bardzo niecelnie.
49 minuta - Oziewicz dośrodkowuje z wolnego, wybija Świdzikowski.
48 minuta - uderza Kaliszewski. W boczną siatkę.
Godz. 18.08 - Arkadiusz Pazdyka daje sygnał do gry
Godz. 18.06 - piłkarze wychodzą na drugą połowę.

45 minuta+5 - koniec pierwszej połowy.
45+2 - Kourou i Wójcik o mało nie połamali sobie nóg.
45 minuta - Leandro próbował lobować Młdozińskiego. Nad bramką.
42 minuta - Broniarze zupełnie nie radzą sobie z rozbijanie ataków Radomiaka. SPoniewierany był m.in. Aleksiej Dubina a teraz Paweł Tarnowski. Żółtą kartką ukarany Groczyca.
39 minuta - gramy dalej.
36 minuta - Paweł Młodziński po całej sytuacji zmuszony był uspokoić fanów Broni, którym nie udało się przerwać spotkania.
35 minuta - na trybuny wysłany został także trener Broni Artur Kupiec
34 minuta - Daniel Ciupiński otrzymuje czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie, na murawę z furią wbiega niemal cały sztab szkoleniowy Broni.
33 minuta - kontra Broni, Ciupiński dostaje piłkę w środku boiska, ale zanim dobiegł do pola karnego, wyprzedziło go już trzech piłkarzy.
31 minuta - gra przeniosła się w srodkową strefę boiska.
30 minuta - strzał z dystansu Tarnowskiego. Trafia w obrońców.
29 minuta - Leandro potańczył na 30 metrze z piłką, zdecydował się na strzał, ale ten był bardzo słąby.
28 minuta - dwukrotnie piłka przeleciała od jednego, do drugiego bramkarza i z powrotem...
27 minuta - Rdzanek pod polem karnych Radomiaka, ale pogubił się tam i wycofał piłkę
25 minuta - Broniarze w ostatnim czasie nie potrafią wyjść z własnej połowy.
24 minuta - dwukrotnie pod bramką Broni było ogromne zamieszanie. Bez efektu.
22 minuta - rożny dla Radomiaka.
20 minuta - chwila oddechu i Zieloni ruszają z kolejnym atakiem.
19 minuta - tym razem Ciupiński próbuje płaskiego podania w pole karne Radomiaka, ale tam na posterunku Świdzikowski.
18 minuta - tym razem do dośrodkowania nie doszedł Marek Kaliszewski.
16 minuta - strzela Rdzanek, ale "zarył" w ziemi...
15 minuta - wolny tym razem dla Broni, Skowron czujnie w bramce, Zieloni ruszają z kontrą, ale Kaliszewski zatrzymany na prawej stronie.
13 minuta - uderza Tarnowski. Trafia w obrońcę.
12 minuta - po raz kolejny wolny dla Radomiaka z 30 metrów. Szykuje się Kaliszewski, trafia w mur.
10 minuta - Zieloni zaczynają swoje. Chcą wciągnąć Broń na swoją połowę, ale ta postawiła specjalne zadanie przed Chrzanowskim i Ciupińskim, pozostali gracze asekurują tyły.
9 minuta - faul Kourou na Tarnowskim. Po wolnym jednak piłka wychodzi w aut.
7 minuta - po raz kolejny Świdzikowski
6 minuta - Chrzanowski praą stroną, ale powstrzymany przez Wójcika.
5 minuta - wolny dla Radomiaka. Wrzuca Aleksiej Dubina. Z piłką mija się Radecki i Wójcik.
4 minuta - tym razem Wójcik lewą flanką, ale dośrodkował niedokładnie.
3 minuta - kontra Broni, ale Świdzikowski na posterunku.
2 minuta - no i poszli. Pierwsza akcja Radomiaka. Wrzuca Radecki, ale wybija Kupiec.
17.03 - kibice Radomiaka zaprezentowali efektowną oprawą. Fani Broni tymczasem wrzucili na murawę serpetyny, przez co mecz jest przerwany na posprzątanie ich.
17:02 - sędzia rozpoczyna mecz.
GOdz. 16.55 - w Karczewie Kutno zremisowało 1:1, co oznacza, że RADOMIAKOWI WYSTARCZY DZISIAJ REMIS DO AWANSU DO II LIGI
GOdz. 16.47 - piłkarze Radomiaka udali się już do szatni.
GOdz. 16.26 - chwilę później na placu gry meldują się Zieloni.
Godz. 16.25 - na boisko pierwsi wybiegają piłkarze Broni.
GOdz. 15.58 - pierwsi kibice Radomiaka już pod stadionem. Za kilkanaście minut zostaną otwarte bramy.
Godz. 15.40 - wiemy już, w jakim składzie zagrają piłkarze Radomiaka. Wybiegną w zestawieniu, jak na mecz w Kleszczowie, gdzie wygrali 3:1
Godz. 15.30 - ostatnie wejściówki rozchodzą się błyskawicznie. Wszystko wskazuje na to, że wielu chętnych do obejrzenia derbów, będzie musialo obejść się smakiem.

Data: 19-05-2012 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 25962

Patryk Jakubczyk wzmocnił Broń Radom 16-07-2024

Leo Legenda jedzie na festiwal! 16-07-2024

Damian Winiarski wrócił do Broni Radom 15-07-2024

Sneakersy niskie czy wysokie – które wybrać?

15-07-2024

Damian Żarłok grającym trenerem Ruszcovii Borkowice 14-07-2024

Dariusz Mortka grającym trenerem KS Błotnica 14-07-2024

Transferowy hit w Broni i porażka ze Stalą SW 13-07-2024

Remis Radomiaka z Motorem w ostatnim sprawdzianie przed ligą 12-07-2024

Poznaliśmy pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego 12-07-2024