|   On-line: 56

OptaRadomiak vs Olimpia Grudziądz. Trzy armaty, Mikita liderem
Patryk Mikita znów stanowił ogromne zagrożenie dla rywali. Jakiej klasyfikacji lideruje po kolejnym świetnym występie? Która statystyka najlepiej pokazuje przemianę Radomiaka po przerwie? Co ciekawego o obrońcach "Zielonych" mówią statystyki fauli? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tradycyjnym, liczbowym podsumowaniu meczu.
Data: 20-10-2019 13:43 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga
Adam Banasiak: Remis jest sprawiedliwy
Mecz Radomiaka Radom w Grudziądzu był wyjątkowy dla Adama Banasiaka, który barwy Olimpii reprezentował przez ponad cztery lata. Zawodnik "Zielonych" wszedł na boisko z ławki i miał duży wkład w zdobycie wyrównującej bramki. Po końcowym gwizdku ocenił spotkanie, swoją postawę i walkę z szybkimi skrzydłowymi grudziądzan.
Data: 20-10-2019 11:52 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga
Historyczny triumf Akademii Piłki Ręcznej Radom w Warszawie
Od zwycięstwa rozpoczęła swoją przygodę na seniorskim poziomie drużyna Akademii Piłki Ręcznej Radom. Drużyna trenera Piotra Włoskiewicza, dla której był to pierwszy, historyczny występ w dorosłym, ligowym handballu, pokonał zespół wielokrotnych mistrzyń Polski ze stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego.
Data: 20-10-2019 10:49 | Kategoria: Piłka Ręczna / II liga kobiet
HydroTruck Sky Tattoo Radom idzie jak burza
Nie ma mocnych na koszykarzy HydroTrucku Sky Tattoo Radom. W czwartym meczu, zespół trenerów Marka Popiołka i Łukasza Jakóbczaka, odniósł czwarte zwycięstwo. "Truckersi" pokonali wysoko, na wyjeździe MKS Ochotę Warszawa.
Data: 20-10-2019 10:25 | Kategoria: Koszykówka / II liga mężczyzn
Uniwersytet Radom udanie wrócił przed własną publiczność
Problemy z dostępnością hali sprawiły, że dopiero w szóstej kolejce II ligi, Uniwersytet Radom zagrał pierwszy mecz przed własną publicznością. Ta swoista inauguracja okazała się udana, bo podopieczni trenera Karola Drabika pokonali wyraźnie SMS ZPRP Płock. Zawodnikiem meczu został Piotr Sikora.
Data: 20-10-2019 09:52 | Kategoria: Piłka Ręczna / II liga mężczyzn
M. Lesisz: W przerwie była męska rozmowa i wszystko wróciło do normy
Asystent trenera Dariusza Banasika, który zastąpił zawieszonego szkoleniowca w roli pierwszego opiekuna drużyny, ocenił mecz Radomiaka w Grudziądzu. Maciej Lesisz zdradził, co spowodowało zmianę postawy "Zielonych" po przerwie oraz jak wygląda sytuacja zdrowotna Dawida Abramowicza, który opuścił boisko jeszcze w pierwszej połowie gry.
Data: 20-10-2019 09:49 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga
Remis Michała Żeromińskiego na Tymex Boxing Night
Tym razem do Łomianek zawitali pięściarze uczestniczący w kolejnej odsłonie zmagań, których organizatorem był Tymex. W pojedynku wagi średniej Michał Żeromiński zremisował z Nadzirem Bakshyieu
Data: 20-10-2019 07:47 | Kategoria: Inne / Boks
Radomiak wywalczył remis po szalonym meczu!
Piłkarze Olimpii Grudziądz oraz Radomiaka Radom zafundowali kibicom niebywałe emocje. "Zieloni" do przerwy przegrywali z gospodarzami 0:2, ale po zmianie stron odrobili straty; mieli nawet szansę na komplet punktów. Ostatecznie po szalonym, pełnym sytuacji dla obu stron spotkaniu, beniaminkowie podzielili się punktami.
Data: 19-10-2019 18:55 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga
Cerrad Enea Czarni Radom za podium w Krośnie
Siatkarze Cerradu Enea Czarni Radom zakończyli XII Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosno na czwartym miejscu. W sobotnim pojedynku ulegli MKS-owi Będzin 1:3
Data: 19-10-2019 17:27 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Radomiak grał w Grudziądzu [ZAPIS RELACJI LIVE]
Radomiaka i Olimpię Grudziądz łączy wiele. Dwaj beniaminkowie świetnie radzą sobie w obecnych rozgrywkach, co poświadcza tabela. Ostatnio jednak dobre serie obydwu drużyn zostały przerwane. Która z nich wróci na zwycięski szlak? Śledźcie relację LIVE z meczu, który rozpocznie się o godz. 17!
Data: 19-10-2019 15:04 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga
Broń Radom przełamała się w Elblągu
Po dwóch wpadkach u siebie, Broń Radom zgarnęła pełną pulę na wyjeździe. Padło na beniaminka z Elbląga, którego twierdzę zdobyli, przerywając ich serię bez porażki w tym sezonie
Data: 19-10-2019 13:59 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga
Wszyscy czwartoligowcy walczyli już dzisiaj
Wszystkie ekipy z naszego regionu już w sobotę stanęły przed szansą wzbogacenia swojego dorobku punktowego. Nawet cztery gole strzelone przez ekipę Oskara Przysucha nie dały jej chociażby "oczka" w konfrontacji z Victorią Sulejówek. Na wyjazdach wygrali piłkarze KS-u Warka, Pilicy Białobrzegi oraz Prochu Pionki!
Data: 19-10-2019 13:56 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga
CLO: Emocjonująca sobotnia seria. Lider wygrał w Zwoleniu [TABELA]
Piłkarze Energii Kozienice po raz kolejny udowodnili, że u siebie są niezwykle groźni. Dwa trafienia w końcówce meczu dały im triumf nad Orłem Wierzbica. Już w 6. minucie pojedynku w Zwoleniu trzy punkty zagwarantował sobie lider - GKS Drogowiec Jedlińsk. Triumf zanotowały także GKS Królewscy Jedlnia, Pilica Nowe Miasto oraz Zamłynie Radom
Data: 19-10-2019 13:52 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa
Nowy autokar dla radomskich drużyn
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu zakupiło nowy autokar dla radomskich drużyn sportowych. Przetestować go zdążyli już piłkarze Radomiaka, którzy udali się nim w podróż do Grudziądza.
Data: 19-10-2019 11:01 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga
Jubileusz trenera Dariusza Banasika
Dla szkoleniowca Radomiaka Radom, Dariusza Banasika najbliższy mecz ligowy będzie jubileuszowym w roli opiekuna pierwszego zespołu „Zielonych”. Trener z Łęczycy w Grudziądzu poprowadzi radomian już po raz 50.
Data: 19-10-2019 09:10 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga
Lepsze wieści z obozu HydroTrucku Radom przed wyjazdem do Torunia
Jest szansa, że na mecz z Polskim Cukrem Toruń, zespół HydroTrucku Radom wyjedzie z pełną kadrą. Do pełni zdrowia wraca Artur Mielczarek, do gry gotowi powinni być także pozostali zawodnicy. Nawiązanie walki w niedzielnym starciu z Twardymi Piernikami, wydaje się w tej sytuacji bardziej realne.
Data: 18-10-2019 23:36 | Kategoria: Koszykówka / Ekstraklasa
Radomka Radom ponownie bez punktów
Mistrz Polski - ŁKS Commercecon Łódź okazał się lepszy od E.Leclerc Radomki Radom, wygrywając w hali MOSiR za trzy punkty. Radomianki powalczyły, zdobyły jedną partię, ale drugi raz z rzędu zeszły, przed własną publicznością, pokonane. MVP meczu została Katarina Lazović z Łódzkiego Klubu Sportowego.
Data: 18-10-2019 21:12 | Kategoria: Siatkówka / Ekstraklasa
Cerrad Enea Czarni Radom przegrali w Krośnie
Siatkarze Cerradu Enea Czarni Radom odbywają ostatni sprawdzian przed inauguracją sezonu w PlusLidze. W półfinałowym meczu turnieju o Puchar Prezydenta Krosna przegrali z GKS-em Katowice
Data: 18-10-2019 19:22 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga
Udana biegowa skaryszewska pogoń za lisem
Dopisała pogoda oraz zawodnicy, a topowe nazwiska biegaczy na liście startowej świadczyły o randze biegu. I chociaż impreza zorganizowana po raz pierwszy jako towarzysząca tradycyjnej, konnej gonitwie, od razu okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.
Data: 18-10-2019 16:22 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Zwolenianka postrachem faworytów? Nowy trener coraz bliżej!
Sobotnie popołudnie w Zwoleniu zapowiada się niezwykle ciekawie. Stadion przy ul. Parkowej 1 odwiedzą piłkarze lidera rozgrywek Campeon.pl ligi okręgowej – Drogowca Jedlińsk. Kibice Zwolenianki liczą, że zespół pokona kolejną ekipę z topu tabeli, a zespół gospodarzy wkrótce może objąć długo wyczekiwany nowy trener ze znanym nazwiskiem.
Data: 18-10-2019 12:25 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016