• Sześć spotkań - sześć zwycięstw - tak wygląda bilans pojedynków Broni z ligowymi przeciwnikami na Narutowicza. W grupie, w której występują podopieczni Artura Kupca, poza radomianami, każda ekipa zanotowała stratę punktów u siebie.
  + więcej / 4 liga / Komentarzy: 0
 • Jak to się dzieje, że pozbawiony swoich czołowych zawodników - Grzegorza Seremaka, Piotra Godlewskiego, Marcina Brodeckiego i Łukasza Molendowskiego team ze Zwolenia wciąż przewodzi ligowej tabeli? - Każdy z naszych zawodników podchodzi rzetelnie do gry, To jest klucz do naszego sukcesu - przekonuje trener Paweł Potent.
  + więcej / 4 liga / Komentarzy: 0
 • Niespodziewana porazka Komandora z Serwissatem i wygrana Bestcaru w meczu na szczycie z Renault-Karasiewicz, to najważniejsze wydarzenia poniedziałkowej serii spotkań w lidze amatorskiej.
  + więcej / Liga Amatorska / Komentarzy: 0
 • W sobotnim spotkaniu Broni Radom ze Skrą Konstancin, napastnik radomian zdobył dwa gole. Dziesięć trafień Daniela Ciupińskiego w lidze przyczyniło się do bardzo dobrej formy ekipy Artura Kupca, która zajmuje pozycję wicelidera.
  + więcej / 4 liga / Komentarzy: 0
 • O tym, że Arkadiusz Grzyb poprowadził Radomiaka jako trener, a Patryk Zięba po raz pierwszy wystąpił w meczu seniorów dyskutują wszyscy. Tymczasem absolutnym debiutantem, niezwykle przeżywającym ten fakt, był również Paweł Jankowski, drugi trener zespołu.
  + więcej / 3 liga / Komentarzy: 0
 • Aż sześć bramek zdobyły w wyjazdowym pojedynku w Zaborowie piłkarki LUKS-u Sportowa Czwórka Radom. Nic więc dziwnego, że umocniły się na pozycji wicelidera.
  + więcej / II liga kobiet / Komentarzy: 0
 • Bramki ze spotkania, najciekawsze sytuacje, nowy trener na ławce, świetny doping dla Radomiaka ze strony kibiców - wszystko w video na RadomSport.pl
  + więcej / 3 liga / Komentarzy: 0
 • W zupełnie odmiennym niż dotychczas składzie ekipa Radomiaka podejmowała Wartę Sieradz. Po raz pierwszy poczynaniami zielonych z ławki trenerskiej kierował Arkadiusz Grzyb. Zieloni remisowali 1:1. Wieczorem zapraszamy na relację video ze spotkania.
  + więcej / 3 liga / Komentarzy: 0
 • Żeby zachować pierwszą lokatę, Zwolenianka Zwoleń musiała pokonać nieobliczalną Spartę Jazgarzew. I tego dokonała. Wulkan Zakrzew wygrał z Piastem Piastów, a Szydłowianka Szydłowiec zremisowała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.
  + więcej / 4 liga / Komentarzy: 0
 • / następne informacjeRadomiak z Wartą na remis
Zobacz

PP: Orzeł pokonał Broń
Zobacz

Radomiak przegrywa w Nadarzynie
Zobacz

Pokaż wszystkie


Gadu-gadu: 5008963
E-mail: redakcja@radomsport.pl

Wybierz kategorię, która Cię interesuję:

Piłkarki LUKSU na szóstkę

Drugie miejsce Olimpijczyka wśród juniorów

Goście z Estonii zgarnęli główne trofeum

Radomiak remisuje; kibice świetnie dopingują - video

Przykra porażka piłkarzy ręcznych Politechniki

Rosasport rozgromił STACO w Niepołomicach

Radomiak zremisował z Wartą Sieradz

Zwolenianka nadal liderem, ważne punkty Wulkanu Zakrzew i Szydłowianki

Niespodziewana porażka Sadownika w okręgówce

Wielu chętnych do przodownictwa w gr. I klasy A

RadomSport.pl
RadomSport.pl
RadomSport.pl
RadomSport.pl
+ więcej +


RadomSport.pl
Październik w Alibi

2.10 - Dj Raver, impreza klubowa, start 20, wjazd 5pln
3.10 - Dj James ... (więcej)


Prezentujemy Państwu linki, które z pewnością przydadzą się nie tylko każdemu kibicowi, ale także fanom kultury i nauki.

Nieoficjalny serwis Jadaru...(więcej)