|   On-line: 54

Grad medali dla wojowników z KSC Tang Soo Do Pionki i wyjątkowe wyróżnienie
Aż 21 medali wywalczyli w Mistrzostwach Polski Taekwon-do ZS PUT w Częstochowie zawodnicy KSC Tan Soo Do Pionki. Nic więc dziwnego, że opiekun ekipy, Dariusz Sułek, odebrał indywidualne wyróżnienie.
Data: 26-10-2021 07:43 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Adam Jabłoński o fenomenie radomskich fighterów i nie tylko...
O medalach radomian podczas mistrzostw Polski oraz radomskim fenomenie dotyczącym sportów walki opowiedział znakomity przed laty pięściarz Broni Radom, potem uznany szkoleniowiec w tym klubie, a ostatnimi laty w RKB Boxing Radom - Adam Jabloński, który gościł w SKY TATTOO INTERVIEW.
Data: 26-10-2021 06:43 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Druga odsłona Najlepiej Rowerem 2021 trwa
Uczestnicy wyzwania pokonali na rowerach dystans 32 000 km. Brakuje już tylko 8 tys. kilometrów do okrążenia Ziemi wzdłuż równika. Ruszyła właśnie druga połowa wyzwania Najlepiej Rowerem 2021
Data: 22-10-2021 12:41 | Kategoria: Inne /
Skrzatki AT Masters Drużynowymi Mistrzyniami Województwa
Tenisistki AT Masters Radom triumfowały w Drużynowych Mistrzostwach Województwa skrzatek. W finale pokonały 3:0 MTC Morelowa Warszawa. W najbliższy weekend o tytuł mistrzowski zagrają skrzaty
Data: 21-10-2021 20:03 | Kategoria: Inne / Tenis
Bracia Bal zadebiutowali w światowym finale kartingowców
Bracia Antoni i Franciszek Bal z powodzeniem zadebiutowali w światowym Super Finale kartingowej serii Rok Cup we Włoszech. Młodzi kierowcy z Radomia imponowali w finałach B na słynnym torze South Garda Karting w Lonato.
Data: 19-10-2021 09:15 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Wojownicy z Pionek z cennymi trofeami
Dziewięć medali i cztery puchary przywieźli reprezentanci Klubu Sportowego Centrum Tang Soo Do Pionki ze zmagań w ramach Otwartego Pucharu Polski w kickboxingu dzieci, kadetów i juniorów w formule Pointfighting.
Data: 19-10-2021 09:10 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Worek medali reprezentantów RKSW Oyama Karate
19 medali wywalczyli reprezentacji RKSW Oyama podczas Otwartego Pucharu Makroregionu Wschodniego Oyama Karate, które odbyły się w Tarnobrzegu. Tymczasem szef klubu, sensei Tomasz Klimaszewski, zdając stosowny egzamin, otrzymał stopień 5 DAN i tytuł Shihan.
Data: 18-10-2021 09:21 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Tenisiści stołowi zagrają w Sułkowicach
W niedzielę, 24 października, w Sułkowicach odbędzie się IX turniej tenisa stołowego w dwóch kategoriach wiekowych
Data: 13-10-2021 08:53 | Kategoria: Inne / Tenis stołowy
Pogonili lisa w Skaryszewie
Po raz drugi odbył się w Skaryszewie Bieg Św. Huberta, czyli pogoń za lisem. Tradycyjnie zmagania w biegu głównym na crossowej trasie poprowadziły dwa konie
Data: 12-10-2021 14:30 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Maraton Trzeźwości na trzech trasach
W wybornych nastrojach kończyli trasę uczestnicy tegorocznego XVI Radomskiego Maratonu. Zmagania toczyły się na trasach o trzech długościach i na każdej z nich pobite zostało sporo rekordów.
Data: 11-10-2021 15:32 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka