|   On-line: 26

Agata Kaczmarska i Paweł Brach na podium Mistrzostw Europy
Brązowe medale Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Boksie we włoskim Roseto degli Abruzzi zdobyli Agata Kaczmarska i Paweł Brach z Radomiaka Radom. Trenerem klubowym obojga jest Sławomir Żeromiński.
Data: 2021-06-25 12:43:12 | Kategoria: Inne / Boks
Radomianka zapewniła sobie medal mistrzostw Europy!
W swoim trzecim występie w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy U22 Agata Kaczmarska (75 kg) zapewniła sobie trzeci medal! W efektowny sposób wygrała walkę ćwierćfinałową we włoskim Roseto degli Abruzzi i ma zagwarantowany brąz. We wtorek, 22 czerwca Polka stanie przed szansą awansu do finału, tak jak w 2018 i 2019 roku.
Data: 2021-06-21 08:45:15 | Kategoria: Inne / Boks
Przed nami wieczór wspomnień o filozofie ringu
W najbliższą środę, 9 czerwca w kawiarni "ArtCaffe" przy ulicy Żeromskiego 56 (budynek Łaźni) fani sportu będą mieli okazję wspomnieć - a niektórzy może dopiero poznać - wyjątkową postać, jaką był Kazimierz Paździor.
Data: 2021-06-08 08:28:20 | Kategoria: Inne / Boks
Awans Michała Cieślaka niemal na sam szczyt!
Michał Cieślak jest najwyżej notowanym pięściarzem w najnowszym rankingu federacji IBF w kategorii junior ciężkiej. Polak po błyskawicznym zwycięstwie nad Yurim Kashinskim awansował z 8 na 2 miejsce, przy nieobsadzonej przez nikogo pierwszej pozycji.
Data: 2021-06-07 17:47:58 | Kategoria: Inne / Boks
Tytuł międzynarodowego mistrza Polski padł łupem Meksykanina
Meksykanin Erick Encinia zdobył tytuł międzynarodowego mistrza Polski podczas Tymex Boxing Night 17. W walce wieczoru pokonał na punkty Damiana Wrzesińskiego.
Data: 2021-05-24 08:28:18 | Kategoria: Inne / Boks
Michał Cieślak ekspresowo odebrał chęci do walki rywalowi
Przypomniały się najlepsze momenty z dotychczasowych występów Michała Cieślaka na zawodowych ringach. Pokonał on Jurija Kaszinskiego przez nokaut techniczny już w pierwszej rundzie walki, która stanowiła eliminator do pojedynku o mistrzostwo świata IBF w wadze junior ciężkiej.
Data: 2021-05-14 23:31:37 | Kategoria: Inne / Boks
Damian Wrzesiński będzie bronił tytułu mistrzowskiego podczas gali w Pionkach
- Damian Wrzesiński jest pięściarzem europejskiej czołówki, absolutnie jednym z najlepszych na kontynencie – powiedział były mistrz i wicemistrz świata amatorów, Włoch Domenico Valentino, który sparował z polskim bokserem. Międzynarodowy zawodowy mistrz Polski w wadze lekkiej, Damian Wrzesiński podczas gali „Tymex Boxing Night 17”, która odbędzie się 21 maja w Pionkach, stanie do walki w obronie tytułu z Meksykaninem Erickiem Encinią̨
Data: 2021-05-12 08:52:34 | Kategoria: Inne / Boks
Michał Cieślak z nadzieją na walkę o tytuł mistrza świata!
Pojedynek Michała Cieślaka z Rosjaninem Jurijem Kaszinskim będzie walką wieczoru dziesiątej gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się w piątek 14 maja w Warszawie. Konfrontacja będzie miała status eliminatora do walki o pas mistrza świata federacji IBF.
Data: 2021-05-04 09:57:02 | Kategoria: Inne / Boks
Pierwsze zwycięstwa Daniela Rutkowskiego na zawodowym ringu
Do trzech razy sztuka - ta zasada sprawdziła się co do joty w przypadku Daniela "Rutka" Rutkowskiego, który w trzecim swoim występie w boksie zawodowym odniósł pierwsze zwycięstwo. Na gali Babilon Boxing Show, radomianin pokonał jednogłośnie na punkty Dawida Śmiełowskiego.
Data: 2021-04-10 11:17:00 | Kategoria: Inne / Boks
Uczcili dwóch mistrzów z Radomia!
Już po raz 13. w Radomiu pięściarze, poprzez sportową rywalizację, uczcili pamięć o Kazimierzu Paździorze. Tegoroczne zmagania uświetniła dodatkowa rywalizacja o Puchar Antoniego Czortka
Data: 2020-12-24 03:52:26 | Kategoria: Inne / Boks