|   On-line: 33

Podopieczna idzie w ślady Anety Rydz
Alicja Sałek zdobyła złoty medal Mistrzostw Mazowsza U12 w skoku wzwyż z wynikiem 134 cm. To najlepszy wynik w kraju w tej kategorii wiekowej.
Data: 2023-01-31 22:19:24 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Sypnęło rekordami radomskich sportowców
Fenomenalny weekend dla radomskich lekkoatletów. Podczas ogólnopolskich halowych mityngów w Spale i Rzeszowie zanotowali nowe rekordy, w tym najlepszy wynik w kraju na dystansie 1500 metrów!
Data: 2023-01-29 07:35:38 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Lekkoatleci podsumowali wyjątkowy rok
Co prawda, dynamiczna rzeczywistość w jakiej żyjemy sprawia, że na wydarzenia z roku 2022 powoli opada kurz. Lekkoatletyczne środowisko nie miało jednak zbyt wielu okazji, żeby wcześniej podsumować ten wyjątkowy czas. Wreszcie udało się zgromadzić niemal wszystkich lokalnych przedstawicieli Królowej Sportu i okazało się, że za nimi kolejny wyjątkowy rok. A obecny wyjątkowo rozpoczęła Martyna Kotwiła!
Data: 2023-01-23 21:39:38 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Artur Błasiński trenerem kadry narodowej B
Kolejne nowe zadanie przed Arturem Błasińskim. Radomski szkoleniowiec został właśnie trenerem kadry narodowej B w lekkiej atletyce.
Data: 2023-01-10 12:19:56 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Mateusz Gos z biletem na Mistrzostwa Europy w biegach przełajowych
Nie zawiedli pokładanych nadziei lekkoatleci RLTL Optima Radom. W najważniejszej przełajowej imprezie sezonu zdobyli pięć medali. Co więcej, zgarnęli złoto w klasyfikacji drużynowej w kategorii junior młodszy!
Data: 2022-11-29 19:17:05 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Siedem medali radomskich lekkoatletów na mistrzostwach Mazowsza
Udany występ podczas mistrzostw Mazowsza zanotowali radomscy lekkoatleci. W sumie wywalczyli siedem medali. Był to ostatni sprawdzian przed krajowym czempionatem, który odbędzie się w najbliższy weekend.
Data: 2022-11-21 15:09:50 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Mateusz Kaczor kontrolował świąteczne bieganie
Nie tylko w Radomiu i Warszawie biegali w niepodległościowych biegach sportowcy z naszego regionu. Do Rzeszowa wybrał się Mateusz Kaczor i bez większych problemów zgarnął najcenniejsze trofeum.
Data: 2022-11-11 20:59:33 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Jubileuszowy Bieg i Marsz Niepodległości w Radomiu
Już po raz 10. odbył się w Radomiu Bieg Niepodległości. 11 listopada miłośnicy biegania i marszu z kijkami czyli nordic walking, najpierw odśpiewali hymn narodowy, a następnie przystąpili do sportowej rywalizacji.
Data: 2022-11-11 20:30:17 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Przed nami jubileuszowy Bieg Niepodległości
Już po raz 10. odbędzie się w Radomiu Bieg Niepodległości. W czwartek, 11 listopada miłośnicy biegania i marszu z kijkami czyli nordic walking, uczczą narodowe święto.
Data: 2022-11-10 06:49:10 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Mateusz Kaczor z tytułem mistrza Polski!
Drugi rok z rzędu radomianin stanął na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski na dystansie pięciu kilometrów. Podczas zmagań Niepodległa Piątka na PGE Narodowym Mateusz Kaczor powtórzył wynik Patryka Kozłowskiego sprzed roku.
Data: 2022-11-07 08:41:11 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka