|   On-line: 24



 
PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (17-19 marca)
Do trwających już lig szczebla centralnego, dołączają w ten weekend rozgrywki wojewódzkie i regionalne - po raz pierwszy w rundzie wiosennej, na boiska wybiegną więc piłkarze Decathlon 5. Ligi, Tymex Ligi Okręgowej i Wosztyle.eu Klasy A. Pogoda na weekend zapowiada się piękna - ZAPRASZAMY STADIONY!


PKO Bank Polski EKSTRAKLASA
RADOMIAK RADOM – LEGIA WARSZAWA, piątek 17 marca, godz. 20:30

Orlen EKSTRALIGA KOBIET
ŚLĄSK WROCŁAW – HYDROTRUCK RADOM, sobota 18 marca, godz. 12

III LIGA
POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI – PILICA BIAŁOBRZEGI, sobota 18 marca, godz. 12
BŁONIANKA BŁONIE – BROŃ RADOM, sobota 18 marca, godz. 13

forBET 4. Liga
OSKAR PRZYSUCHA – KS RASZYN, niedziela 19 marca, godz. 13

Decathlon 5. Liga
MILAN MILANÓWEK – DROGOWIEC JEDLIŃSK, sobota 18 marca, godz. 12
MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI – LKS PROMNA, sobota 18 marca, godz. 12
NAPRZÓD SKÓRZEC – ENERGIA KOZIENICE, niedziela 19 marca, godz. 14

TYMEX LIGA OKRĘGOWA
PROCH PIONKI – MAZOWSZE GRÓJEC, sobota 18 marca, godz. 15
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC – CENTRUM RADOM, sobota 18 marca, godz. 15
POWIŚLANKA LIPSKO – GRACJA TCZÓW, sobota 18 marca, godz. 15
MŁODZIK 18 RADOM – KS BŁOTNICA, sobota 18 marca, godz. 15
GRYF POLICZNA – KRÓLEWSCY JEDLNIA, niedziela 19 marca, godz. 11
KS WARKA – RADOMIAK II RADOM, niedziela 19 marca, godz. 14
ORZEŁ WIERZBICA – JODŁA JEDLNIA-LETNISKO, przełożony na środę 17 maja
PILICA NOWE MIASTO NAD PILICĄ – pauza, SKS POTWORÓW wycofał się z rozgrywek

WOSZTYL.EU KLASA A, grupa I
AKCJA JASTRZĘBIA – ZWOLENIANKA ZWOLEŃ, sobota 18 marca, godz. 15
POLONIA IŁŻA – GRYFIA MIRÓW, sobota 18 marca, godz. 15
ZAWISZA SIENNO – POWAŁA TACZÓW, sobota 18 marca, godz. 15
KS JASTRZĄB – SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW, sobota 18 marca, godz. 15
WISŁA SOLEC NAD WISŁĄ – IŁŻANKA KAZANÓW, niedziela 19 marca, godz. 11
ISKRA GÓZD – KRĘPIANKA RZECZNIÓW, niedziela 19 marca, godz. 14
KS MAGNUSZEW – ENERGIA II KOZIENICE, niedziela 19 marca, godz. 14

WOSZTYL.EU KLASA A, grupa II
KRASKA JASIENIEC – MKS WYŚMIERZYCE, sobota 18 marca, godz. 15
LEGION GŁOWACZÓW – GPSZ GŁUCHÓW, sobota 18 marca, godz. 15
ORONKA OROŃSKO – GKS STROMIEC, sobota 18 marca, godz. 15
WULKAN ZAKRZEW – ORZEŁ GIELNIÓW, sobota 18 marca, godz. 15
ZODIAK SUCHA – BLASK ODRZYWÓŁ, niedziela 19 marca, godz. 12
SOKÓŁ PRZYTYK – RUSZCOVIA BORKOWICE, niedziela 19 marca, godz. 13
CHOJNIAK WIENIAWA – KS LESZNOWOLA, niedziela 19 marca, godz. 14
Data: 2023-03-16 11:51:35 | Kategoria: Piłka Nożna / | Odwiedzin: 2000
 





Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Proch Pionki w V lidze, o utrzymanie do końca! [TABELA] 15-06-2024
 
Radość w Oskarze Przysucha, smutek w Drogowcu Jedlińsk 15-06-2024
 
Nowa rozgrywająca w Moya Radomce 14-06-2024
 
Marcin Pieniążek trenerem Energii Kozienice - wzmocnienia już pewne 14-06-2024
 
PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (14-16 czerwca) 14-06-2024
 
Radomiak poznał termin meczu z GKS-em Katowice 12-06-2024
 
W Broni już wiedzą, kto poprowadzi zespół w nowym sezonie 12-06-2024
 
Weronika Szlagowska nową zawodniczką MOYA Radomka 11-06-2024
 
Środkowy Czarnych kończy przygodę z siatkówką po 18 latach gry! 11-06-2024
 
Kolejny piłkarz przechodzi z Radomiaka do Wieczystej 10-06-2024
 
Radomianki w półfinałach mistrzostw Europy! 10-06-2024
 
Lisandro Semedo zamienił Radomiaka na Wieczystą 10-06-2024
 
Proch z triumfem na szczycie. Akcja spada do A klasy 09-06-2024
 
Sentymentalne pożegnanie w A klasie. Emocje na szcycie 09-06-2024
 
Ostatnie rozstrzygnięcia w radomskiej Bundeslidze 09-06-2024
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl