|   On-line: 32



 
PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 września)
W najbliższy weekend powitamy kalendarzową jesień i z wielu względów warto zrobić to na stadionie, bądź na stadionach piłkarskich. Grają wszystkie, męskie klasy rozgrywkowe więc naprawdę jest w czym wybierać, na dodatek pogoda nadal będzie nas rozpieszczać.
ZAPRASZAMY NA STADIONY!


PKO Bank Polski Ekstraklasa
RADOMIAK RADOM – PUSZCZA NIEPOŁOMICE, sobota 23 września, godz. 12:30

III liga
BROŃ RADOM – ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI, piątek 22 września, godz. 18
PELIKAN ŁOWICZ – PILICA BIAŁOBRZEGI, niedziela 24 września, godz. 12

IV liga
MAZUR KARCZEW – DROGOWIEC JEDLIŃSK, sobota 23 września, godz. 16
OSKAR PRZYSUCHA – KS RASZYN, sobota 23 września, godz. 13

Decathlon 5. Liga
TYGRYS HUTA MIŃSKA – ENERGIA KOZIENICE, sobota 23 września, godz. 16
RADOMIAK II RADOM – LKS CHLEBNIA, sobota 23 września, godz. 16:30
MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI – LKS PROMNA, niedziela 24 września, godz. 15:30

Tymex Liga Okręgowa
GRACJA TCZÓW – SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC, sobota 23 września, godz. 11
MAZOWSZE GRÓJEC – POWIŚLANKA LIPSKO, sobota 23 września, godz. 11
KRÓLEWSCY JEDLNIA – WULKAN ZAKRZEW, sobota 23 września, godz. 12
KS WARKA – CENTRUM RADOM, sobota 23 września, godz. 13
JODŁA JEDLNIA-LETNISKO – POLONIA IŁŻA, sobota 23 września, godz. 15
AKCJA JASTRZĘBIA – ORZEŁ WIERZBICA, sobota 23 września, godz. 16
PILICA NOWE MIASTO NAD PILICĄ – ZODIAK SUCHA, sobota 23 września, godz. 16
KS BŁOTNICA – PROCH PIONKI, niedziela 24 września, godz. 14

RAPO Klasa A grupa I
ZAWISZA SIENNO – LZS MAGNUSZEW, sobota 23 września, godz. 11
MŁODZIK 18 RADOM – ENERGIA II KOZIENICE, sobota 23 września, godz. 15
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ – ISKRA GÓZD, sobota 23 września, godz. 16
HUBERTUS CHOMENTÓW – LEGION GŁOWACZÓW, sobota 23 września, godz. 16:35
IŁŻANKA KAZANÓW – KRĘPIANKA RZECZNIÓW, niedziela 24 września, godz. 14
GRYFIA MIRÓW – SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW, niedziela 24 września, godz. 16
KS MAKÓ – KS JASTRZĄB, niedziela 24 września, godz. 16:30

Wosztyl.eu Klasa A grupa II
RUSZCOVIA BORKOWICE – POWAŁA TACZÓW, sobota 23 września, godz. 11
ORONKA OROŃSKO – GKS STROMIEC, sobota 23 września, godz. 15
LKS II PROMNA – BLASK ODRZYWÓŁ, sobota 23 września, godz. 16
KS POTWORÓW – GPSZ GŁUCHÓW, sobota 23 września, godz. 16
SOKÓŁ PRZYTYK – ORZEŁ GIELNIÓW, niedziela 24 września, godz. 14
CHOJNIAK WIENIAWA – MKS WYŚMIERZYCE, niedziela 24 września, godz. 16
Pauzuje KS LESZNOWOLA

Mirax Klasa B grupa I
PLON GARBATKA-LETNISKO – WISŁA CHOTCZA, sobota 23 września, godz. 13
PROCH II PIONKI – WISŁA SOLEC NAD WISŁĄ, niedziela 24 września, godz. 11
ZORZA KOWALA – WKS ZAJEZIERZE, niedziela 24 września, godz. 11
LEGION SUSKOWOLA – BENIAMINEK IŁŻA, niedziela 24 września, godz. 12
POSTĘP ŁAZISKA – HUBAL CHLEWISKA, niedziela 24 września, godz. 16
ZWOLENIANKA II ZWOLEŃ – GRACJA II TCZÓW, niedziela 24 września, godz. 16

Mirax Klasa B grupa II
JAGUAR WOLANÓW – KS WYSOKIN, sobota 23 września, godz. 11
KP STANISŁAWICE – STRAŻAK WIELOGÓRA, sobota 23 września, godz. 14
SYRENKA BIAŁOBRZEGI – ISKRA ZBROSZA DUŻA, sobota 23 września, godz. 16
MOGIELANKA MOGIELNICA – GKS BELSK DUŻY, niedziela 24 września, godz. 11
AS RADOMIAK RADOM – SADOWNIK BŁĘDÓW, niedziela 24 września, godz. 15
MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE – KS JEDLANKA, niedziela 24 września, godz. 16
Data: 2023-09-21 13:18:16 | Kategoria: Piłka Nożna / | Odwiedzin: 1623
 





Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Kolejny duet piłkarzy w radomskiej Broni 06-07-2024
 
Kolejny udany występ Liliany Kołtun 05-07-2024
 
Aleksander Ruta coraz wyżej w Iame Euro Series 05-07-2024
 
Podwójne Mistrzostwo Polski Daniela Kwietnia 05-07-2024
 
Radomiak zgarnął triumf w wakacyjnym turnieju 04-07-2024
 
Radomiak pokonał w kolejnym sparingu Cracovię 03-07-2024
 
Martyna Kotwiła jedzie na Igrzyska Olimpijskie! 02-07-2024
 
Dobra woda, zdrowia doda 02-07-2024
 
Broń zakontraktowała pierwszych nowych piłkarzy 02-07-2024
 
Kolejny radomianin w HydroTrucku 02-07-2024
 
Wysoka frekwencja na pierwszych zajęciach Broni 01-07-2024
 
Radomiak podejmie Górnika Zabrze w piątkowy wieczór 01-07-2024
 
Kwartet przyjmujących w Czarnych Radom 01-07-2024
 
Pary półfinałowe wakacyjnego turnieju zdominowane przez ekipy Radomiaka 01-07-2024
 
Poznaliśmy ćwierćfinalistów turnieju "Z podwórka na stadiony" 28-06-2024
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl