|   On-line: 37

Moya Radomka na szóstym miejscu TauronLigi
Kończący sezon mecz Moya Radomki Radom w z ŁKSem w Łodzi był doskonałym podsumowaniem żeńskiej siatkówki. Było w nim wszystko - sety wygrane na przewagi, zwroty akcji, niewyjaśnionie długie przestoje i aż pięć setów. Tie break padł łupem łodzianek, które cieszą z piątego miejsca.

Obok wspomnianej nieprzewidywalności, poszczególnym partiom sobotniego meczu towarzyszyło również mnóstwo dodatkowych wydarzeń. Wystarczy wspomnieć, że Monika Gałkowska zdobyła w nim swój 2500 punkt w TauronLidze, a Natalia Murek 2000 punkt.

Niestety, radomiankom nie udało się przechylić na swoją stronę losów konfrontacji, chociaż rywalki wygrały dopiero po pięciu setach.

Jedno jest pewne, w takim zestawieniu radomskiego teamu już nie zobaczymy. Zarząd Klubu podjął decyzje o przedłużeniu umowy z pierwszym trenerem Jakubem Głuszakiem na sezon 2024/2025. Teraz nastąpi czas budowy nowej kadry zespołu.

ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ - MOYA RADOMKA RADOM 3:2 (26:24, 25:27, 14:25, 25:13, 15:12)
Radomka:
Łyczakowska, Murek, Świrad, Gałkowska, Johnson, Schölzel, Stenzel (libero) oraz Nowakowska, Dąbrowska, Strasz (libero), Rybak-Czyrniańska, Moskwa, Gajer, Reiter.

Koszmar Pilicy w Mławie. Nie wykorzystała dwóch "jedenastek"... 12-05-2024

Oskar Przysucha znów zwycięski. I to na wyjeździe. Drogowiec z minimalną porażką 11-05-2024