|   On-line: 52




 
Zapraszamy na lekkoatletyczne podsumowanie Festiwalu Gier 2024
Piknik Lekkoatletyczny podsumuje tegoroczny projekt pn. Festiwal Gier 2024. Już w sobotę, 21 września, na stadionie MOSiR-u w Radomiu uczestnicy zadania, w towarzystwie utytułowanych przedstawicieli Królowej Sportu, będą mogli poznać arkana czterech konkurencji indywidualnych, a na finał wziąć udział w biegach podsumowujących spotkanie.

W ramach realizacji multidyscyplinarnego projektu odbył się szereg wyjątkowych, towarzyskich spotkań sportowych dla mieszkańców Mazowsza z Podregionu Radomskiego. W ramach zadania zorganizowane zostało aż pięć turniejów piłkarskich, w których zagrali najmłodsi adepci futbolu. W zmaganiach wzięło udział ponad 40 drużyn, a uczestnicy zmagań oprócz pucharów i medali liczyć mogli również na atrakcyjne nagrody. Każdej z imprez patronowały też gwiazdy światowego formatu.

Na finał zadania odbędzie się Piknik Lekkoatletyczny, którego celem będzie m.in. upowszechnianie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz promocja zdrowego stylu życia. Uczestnicy spotkania, pod okiem instruktorów, będą mieli możliwość wykonać próby m.in. w skoku w dal, pchnięciu kulą/rzucie piłeczką palantową, rzucie oszczepem, torze przeszkód, które upoważnią do udziału w biegach finałowych. Na uczestników zmagań czekać będą medale, puchary oraz poczęstunek regeneracyjny.

Początek Pikniku Lekkoatletycznego o godz. 10. Zapisy od godz. 9.30 (zgodę i oświadczenie o starcie swojego dziecka musi podpisać dorosły opiekun).

Biegi finałowe zaplanowane zostały od godz. 11.30.
START BIEGÓW:
Godz. 11.30 - grupa przedszkolna
Godz. 11.40 - grupa wczesnoszkolna (klasy I-III)
Godz. 11.50 - grupa szkolna (klasy IV i starsi)

Udział w tym wydarzeniu dla jego uczestników będzie bezpłatny.

Za realizację projektu odpowiada Stowarzyszenie Gramy Razem. Zadanie Festiwal Gier 2024 sfinansowane jest przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Odbywa się ono w ramach realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.


Data: 2024-09-15 09:25:03 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka | Odwiedzin: 805
 





Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Ekipa PSP 33 ze złotem w finale Igrzysk Młodzieży 11-04-2025
 
Zbliża się VIII Bieg Pilicy, czyli sportowe święto w Białobrzegach 11-04-2025
 
Raków vs. Radomiak, czyli Zieloni jadą do jaskini lwa 11-04-2025
 
Udany powrót Czarnych pod złoty sufit 10-04-2025
 
PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-13 kwietnia) 10-04-2025
 
Klasa A (grupa II): Są derby, są emocje 09-04-2025
 
KLASA A (grupa I): Niespodzianka w Kozienicach, zacięta walka o utrzymanie 08-04-2025
 
Laura Domka: - Nigdy się nie poddawaj! 07-04-2025
 
Liderzy odwołali, faworyci wygrywali mecze w Tymex Lidze Okręgowej [TABELA] 06-04-2025
 
Seria Radomiaka przerwana przez Zagłębie Lubin 05-04-2025
 
IV liga: Cenny remis Oskara Przysucha w Mszczonowie 05-04-2025
 
V liga: Niespodzianki Prochu i Radomiaka II, pech Drogowca [TABELA] 05-04-2025
 
Grzegorz Gilewski zostanie właścicielem Radomiaka Radom! 04-04-2025
 
Radomiak Radom podejmuje Zagłębie Lubin, czyli przedłużamy serię do czterech 04-04-2025
 
Radomiak w Gliwicach zagra w majówkową niedzielę 03-04-2025
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl